Kokteilisegajad jookide jaoks - Värvilised akrüülsegajad joogikaunistustega - Komplektis 10 tk

Kood: 94-037
24,20 U$ Hind ilma käibemaksuta: 20,16 U$
laos Tooted on laos olemas, valmis saatmiseks. Eeldatav tarne 3-4 tööpäeva jooksul.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
+

Kokteilisegajad jookide jaoks - Värvilised akrüülsegajad joogikaunistustega - Komplektis 10 tk. Olenemata sellest, kas teile meeldib kosmopoliitne, verine mary, pina colada, margarita või mojito.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

Kokteilisegajad jookide jaoks - Värvilised akrüülsegajad joogikaunistustega - Komplektis 10 tk. Ükskõik, kas teile meeldib kosmopoliitne, verine mary, pina colada, margarita või mojito. Unustage tuhmid, mahedad ja monotoonsed joogisegajad ning lisage oma joogile värvilised akrüülist kokteilisegajad oma lemmiksuvise joogi kaunistusega . Elavdage oma pidu originaalsete värviliste kokteilisegistitega. Saate kaunistada mis tahes jooki, kokteili või lihtsat limonaadi. Unikaalsed mikserid sobivad perekondlikeks pidustusteks sõpradega, baarides, klubides, restoranides ja diskoteekides. See jääb paljudele gurmaanidele silma.

Segajad jookide ja kokteilide jaoks – stiilsed ja dekoratiivsed

Värvilised kokteilimikserid – segistid

Plastikust klaaside segistid – andke kokteilidele oma stiil

Valida saab erinevate värvide hulgast erineva kujuga käepidemetega erinevate suviste jookide motiividega. Olenemata sellest, kas teile meeldib kosmopoliitne, verine maarja, pina colada, margarita või mojito , pakume teile teie unistuste kokteili joogisegisti kujul. Kokteilisegaja otsas on pall, millega saad nutikalt jääd või puuvilju oma joogi sisse purustada. See muudab suured dekoratiivsed joogitükid peeneks kildudeks. Pimestage oma sõpru moodsate jookide ja kokteilide tarvikutega.

Rõõmsad minikaunistusega segajad

Töökindlad ja vastupidavad joogisegistid leiavad koha ka Sinu köögis.

Kvaliteetsest akrüülist värviline segisti elavdab iga jooki. Tänu vastupidavale materjalile peab see palju vastu. Originaal kaunistusega mikser on keskkonnasõbralik, seda saab korduvalt kasutada. Hooldus on lihtne, mikserit saate ikka ja jälle nautida. Akrüülklaasist segisti ei piirdu suvehooajaga, seda saab kasutada igal ajal, igas joogis. Rõõmsad minijoogid ja erksad värvid loovad teie koju meeldiva ja positiivse õhkkonna.

Plastmassist segistid tasside jookide kokteilide jaoks

Tehnilised andmed:

  • Materjal: akrüül
  • Pikkus 23 cm

Paki sisu:

1x kokteilisegajate komplekt 10 kaunistusega

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole