Laiema kaelaga veinikarahvin - SET MAGIC

Kood: 94-001
53,90 U$ 44,00 U$ Hind ilma käibemaksuta: 36,66 U$
laos Tooted on laos olemas, valmis saatmiseks. Eeldatav tarne 3-4 tööpäeva jooksul.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
+

Komplekt Magic veinikarahvin laiema kaelaga - Kaela läbimõõt 42 mm koos filtriga. See on välja töötatud veini koheseks õhustamiseks.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

Komplekt Magic veinikarahvin laiema kaelaga - Kaela läbimõõt 42 mm koos filtriga. See on välja töötatud veini koheseks õhustamiseks. Lihtsalt valage vein pudelist läbi MAGIC DECANTER klaasi.

Vajalik punase veini austajatele. See vooluga karahvin annab teie veinile kohe aroomi ja maitse. Asetage see lihtsalt klaasi kohale ja valage sellest vein läbi ning nautige tõelist maitset esimesest hetkest. Selle karahvini kasutamisel näete aroomi ja maitse erinevust. Veini suurepärane maitse ei sõltu ainult selle klassist ja sorti kvaliteedist. Nõutav detail veini maitse ja aroomi suurendamiseks on serveerimine ja klaasi valamine. Mõned veinid jäävad pärast dekanteerimist silma . Veinivalmistajate jaoks on veini dekanteerimine pikk ja väga keeruline protsess , mis tuleb veini maitse ja aroomi säilitamiseks korralikult läbi viia. Seda meetodit kasutades saate muuta eriti vanemaid või tugeva maitsega veine.

aeraatori viga

Pole olemas lihtsamat protseduuri, mis rõhutaks teie veini maitset ja aroomi täiusliku elamuse saamiseks. Karahvi alust ei pea kuhugi kappi peitma. Selle lihtne ja stiilne disain muudab iga ruumi heledaks. Stendi kõverad mängivad valgusega ja avaldavad kõigile igal võimalusel muljet.

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (3)

89%