Maagiline karahvin - suur kael

Kood: 94-008
31,90 U$ 24,20 U$ Hind ilma käibemaksuta: 20,16 U$
laos Tooted on laos olemas, valmis saatmiseks. Eeldatav tarne 3-4 tööpäeva jooksul.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
+

Magic aerator dekanter - suur. Kaela läbimõõt 40 mm koos sõelaga. Kui olete seda toodet proovinud, hakkab see teile meeldima.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

Magic aerator dekanter - suur. Kaela läbimõõt 40 mm koos sõelaga. Kui olete seda toodet proovinud, hakkab see teile meeldima. Teatavasti maitseb vein paremini gaseerituna.

Magic decanter aerator pakub täpselt seda. Kui valmistate pidu kodus ja soovite võita külaliste tähelepanu, on see suurepärane võimalus pidu paremaks muuta. Teie külalised naudivad head pidu ja veelgi enam hindavad nad veinide kvaliteetset maitset.

aeraator maagiline karahvin suur

Kuidas veini dekanteerida ilma professionaalse sommeljee tarvikute ja kogemusteta? Proovige kasutada meie aeraatorit Angel, kasutamine on väga lihtne ja veini dekanteerimine on viidud miinimumini. Veini dekanteerimine karahvinis võib õige efekti saavutamiseks võtta mitu tundi.

Suurepärane aeraator suudab rõhutada veini maitset ja aroomi otse pudelist, valades veini läbi aeraatori klaasi. Dekanteerimislehter on varustatud sõelaga, mis püüab kinni ka kõige väiksema sademe veinis ning õhukanalid õhutavad veini hetkega suurepäraselt. See on lihtne protseduur, mis võib täiusliku elamuse saamiseks rõhutada teie veini maitset ja aroomi.

Kui teile meeldib hea vein, kuid teil on vähe aega, on see ideaalne ajasäästlik seade. Unustage tund aega ootamist, kuni vein hinge tõmbab. Peate selle lihtsalt avama ja klaasi valama.

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole