Veini aeraator koos Hawki alusega

Kood: 94-011
30,80 U$ 24,20 U$ Hind ilma käibemaksuta: 20,16 U$
laos Tooted on laos olemas, valmis saatmiseks. Eeldatav tarne 3-4 tööpäeva jooksul.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
+

Veini aeraator koos Hawki alusega on praktiline tööriist kõigile punaveinide austajatele. Iga punast veini tuleks enne tarbimist käepärase aeraatori abil õhutada.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

Veini aeraator koos Hawki alusega on praktiline tööriist kõigile punaveinide austajatele. Iga punast veini tuleks enne tarbimist käepärase aeraatori abil õhutada. See sobib iga standardsuurusega pudeliga. See on praktiline tööriist igasse majapidamisse.

Gaseeritud vein maitseb paremini. Vein hingates avaneb ning vabastab aroomi ja maitse. Traditsiooniliselt kasutatakse veinide degusteerimiseks gaseeritud veine. Väljatõmbamine on aga aeganõudev, ebamugav ja seda ei saa teha mugavalt kodus.

Iga veinigurmaan teab, et vein peab hingama ja siis maitseb see palju paremini. Veini hingamine avaneb ja vabastab igasuguse maitse ja maitse. Veini õhutusprotsess on üsna aeganõudev, kuid selle tööriistaga läheb see väga kiiresti ja lihtsalt. Te tunnete kohe erinevust: tugevam aroom ja parem maitse. Ja muide, vabanege veinitilkadest, mis voolavad pudelist alla laudlinale. Tänu lehtri uuenduslikule kujule on valamine ja veini õhutamine lihtne. Selle kena pakend teeb sellest suurepärase kingituse.

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole