Karvased meeste kehatrükiga ujumisriided - helepruun

Kood: 200-011
88,00 U$ Hind ilma käibemaksuta: 73,34 U$
välja müüdud Vabandame, kuid see toode on välja müüdud. See toode ei ole enam saadaval.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards

Karvased ujumisriided, millel on prints of men body - helepruun, on ainulaadsed suvised rannaujumistrikod, mis köidavad kõigi tähelepanu.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

Karvased ujumisriided, millel on meeste kehatrükk - helepruun, on ainulaadsed suvised rannaujumisriided, mis köidavad kõigi tähelepanu. Vabastage kuumad arutelud ja looge naljakaid olukordi, kui inimesed teid selles eksklusiivses ujumistrikoos vaatavad. Need on vastuolulised, kuid naljakad ühes tükis ujumistrikoo , mis jätab mulje mehe kehast, nii et naised näevad välja nagu mehed. Ujumisriided on kaunistatud mehe keha mudeliga, millel on viimistletud detailid nagu rinnanibud, nähtav õllekõht, karvased kohad enim esinevatel kohtadel - rind, selg, jalgevahe, tagumik ja kõht.

Kas soovid olla suvehooajal unustamatu ja tulla mere äärde millegi uuega? Need naiste ujumisriided on suurepärane valik! Näidake ümbritsevale maailmale, et olete lahe ja teil on lihtsalt lõbus.

Meheliku kehaga naiste ujumisriided helepruunid

Sa ei pea muretsema ujumistrikoo madala kvaliteedi pärast, võite olla kindel! Need ujumisriided on kvaliteetsed ja käsitsi valmistatud peentest materjalidest, et tagada mugav kandmine.

E-poes on saadaval need ekstravagantsed ujumistrikood kolmes toonis , nii et teil on ainulaadne valik valida õiged, mis sobivad ideaalselt teie nahaga.

Naiste ujumisriiete spetsifikatsioonid:

  • Käsitsi õmmeldud Californias
  • Valmistatud polü-spandex materjalist, puudutades pehme ja mugav kanda
  • Kõrge eraldusvõime esi- ja tagaküljel

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole