Nutikas treening T-särk navigatsiooniga – Bluetooth (iOS, Android)

Kood: 11-284
97,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 81,59 U$
ette tellida Toote kohaletoimetamine umbes 1-3 nädalat.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Nutikas fitness-t-särk navigeerimisega – Bluetooth (iOS, Android), mis aitab teil saavutada treeningueesmärke kiiremini kui kunagi varem.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

Nutikas fitness-T-särk navigeerimisega – Bluetooth (iOS, Android), mis aitab teil saavutada treeningueesmärke kiiremini kui kunagi varem – püsige vormis ja nautige oma elu . See on revolutsiooniline T-särk, mida pole siin veel olnud, see salvestab sõna otseses mõttes iga teie tegevuse . Aktiveerige T-särk, vajutades vasakul varrukal asuvat pehmet nuppu ja T-särgi tagaküljel olev sisseehitatud andur salvestab kõik vajalikud detailid, nagu astutud sammude arv, ronitud põranda arv, põletatud kaloreid ja samal ajal saab navigeerida , mis on turul absoluutne uudsus.

triko navigatsioonigatark trikk

Saate oma T-särgi Bluetoothi kaudu nutitelefoniga siduda ja seejärel kasutada vabalt saadaolevat rakendust (iOS, Android) oma tegevuste salvestatud andmete vaatamiseks või alustada navigeerimist ja valida oma reisi sihtkoht. Nutikas T-särk näitab teed ilma visuaalse kuvata, lihtsalt õlgadele asetatud vibreerivate andurite abil , mis määravad vibratsiooni abil pööramise suuna. T-särk on täielikult veekindel, nii et ärge muretsege halbade ilmastikutingimuste pärast. Sisseehitatud akut laetakse kaasasoleva mikro-USB-kaabli abil . Seda mugavat ja ka moodsat T-särki saad kanda kõikjal – kodus, jõusaalis, jooksmas.

fitness triko sammude arv Salvestab sammud
Fitness-T-särk rakenduse kaudu teavitab teid päeva jooksul tehtud sammude täpsest arvust - olgu see siis hommikuste/õhtuste jalutuskäikude ajal või tööajal.
fitness tricko korruste arv Salvestab ronitud korruste arvu
Meie kehalise tegevuse jaoks on tervislikum kasutada treppi kui lifti. T-särgi rakendus salvestab päeva jooksul läbitud korruste arvu ja aitab teil püsida tervena.
fitness tricko kalorite arv Salvestab põletatud kalorid
Isegi kõige väiksem pingutus aitab kaloreid põletada. T-särki ja rakendust kasutades saate teada, kui palju kaloreid kulutate täpselt pärast sportlikku tegevust.
fitness tricko läbitud vahemaa Salvestab distantsi
Kardioloogid armastavad seda T-särki, sest see sobib ideaalselt nende tegevusteks. Läbitud või läbitud distantsi kohta teavitatakse teid väljas või jooksurajal treenides.
fitness tricko navigacia Navigeerimine soovitud asukohta
Kasutades T-särgi sobivat rakendust, sisesta soovitud sihtkoht ja t-särk navigeerib, kuhu minna, ilma et peaksid kasutama kaarti või mobiiltelefonis navigeerimist, et veenduda, et oled õigel teel. Õlgadele asetatud vibratsioonianduritega T-särk annab teada, millises suunas peaksite liikuma, et jõuda võimalikult kiiresti lõppsihtkohta.

Tootearutelu (1)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

אשר

puhtus

אשר האס vastama

Kuidas te särki pesete/puhastate?

Tõlgitud keelest: he
0
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole