Mobiilse Chemioni kaudu programmeeritavad prillid

Kood: 27-030
108,90 U$ 64,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 54,09 U$
laos Tooted on laos olemas, valmis saatmiseks. Eeldatav tarne 3-4 tööpäeva jooksul.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
+

Mobiilse Chemioni kaudu programmeeritavad prillid on uusimad näpunäited eriti noorte seas. Kirjuta oma sõnum!!

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

Programmeeritavad prillid Chemioni kaudu – teie sõnum või enda disainitud kujundus on uusimad näpunäited eriti noorte seas. Kirjuta oma sõnum!! Programmeerige oma tekst oma meeleolu järgi või valige mitmesuguste vaikeanimatsioonide hulgast . Nendel programmeeritavatel LED peo MATRIX prillidel on oma tarkvara. 2x 1,5 V AA patarei s tamina on olenevalt valitud mustritest ja heledusest 7-8 tundi .

Kas tunnete end suurepäraselt? Kirjutage õige tekst ja uskuge, et olete kõikjal tähelepanu keskpunktis! Nende programmeeritavate LED-prillidega saate kõigi ümbritsevate inimeste tähelepanu. Need on parim viis pidudel, kontsertidel või diskol silma paista.

keemia klaasid

Rakenduse saab alla laadida Google Play või App Store'i kaudu. Kui prillid on Bluetoothi kaudu telefoniga seotud , on teil mitmeid valikuid, kuidas luua oma muster. Kas soovite, et kõik teie ümber teaksid, mida te tunnete? Tekstirakenduse abil saate ise teksti kirjutada. Kui olete loominguline ja teile meeldib joonistada, saate tänu nendele programmeeritavatele prillidele joonistada oma mustri joonistusrakenduse abil. See on väga lihtne ja peamiselt saate oma teksti või mustreid muuta praktiliselt kõikjal, kui teil on mobiiltelefon kaasas.

chemion prillide mobiilirakendus

Samuti on võimalik seadistada vilkumise intensiivsust või heleduse intensiivsust. Saate valida erinevaid ekvalaisereid , mis vilguvad vastavalt helidele (ambient music).


Tehnilised kirjeldused:

  • 2 x 1,5 V AAA patareid (kaasas)
  • erinev vaikeanimatsioon
  • võimalus luua oma kujundusi
  • 7-8 tundi aku tööiga

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (11)

99%
11×