Eritellimusel LED särgid - 30x pakis

Kood: 01-053-30
957,00 U$ 867,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 723,25 U$
ette tellida Toote kohaletoimetamine umbes 1-3 nädalat.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Eritellimusel LED särgid - 30x pakk - toodame teile 30 tükki vilkuvaid LED t-särke koos kaasasoleva logo ja mustriga, täpselt teie nõudmiste järgi.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

Eritellimusel LED särgid - 30x pakis - valmistame 30 tükki LED särke koos kaasasoleva logo või graafilise disainiga täpselt teie vajadustele. Selle LED-särgiga saate kindlasti suurepärase turundustööriista oma äritegevuse edendamiseks.

Kohandatud valgustusega särgid – abiks enda või oma ettevõtte reklaamimiseks. Kujutage ette oma logo või graafilist disaini nendel unustamatutel T-särkidel! Saate teistelt uskumatu tähelepanu kõige eest, mida soovite nendel ainulaadsetel T-särkidel reklaamida.

kohandatud led t-särkide tehas

Loo oma LED-särgid – külasta www.led-t-shirts.eu

Vilkuvad särgid on palju ilmekamad kui tavalise trükiga T-särgid. Teie logo vilgub kõikidel teie klientide üritustel. Suurepärane suveniiride jaoks, suurepärane reklaamiaktsioonide ja erinevate ürituste jaoks.

kohandatud särgid


Kui olete huvitatud, järgige neid samme.

1. Samm: 30 tk kohandatud LED-särkide lõplikuks hinnaarvutuseks tuleb määrata t-särkide täpsed suurused (S – XXXL) ja saatmiskulude arvutamiseks tarneriik.

2. Samm: vajame teie logo või graafilist kujundust kohandatud LED-paneeli animatsioonide jaoks kõrge eraldusvõimega (ideaalne kõveratena).

3. Samm: Valmistame ette kohandatud LED-paneeli animatsiooni koos teie logo või graafilise kujundusega ja saadame teile kinnituseks e-posti teel GIF-faili.

4. Samm: KUI nõustute LED-paneeli animatsiooniga, saadame teile andmed ettemakse tegemiseks. Aktsepteerime paypali või pangaülekannet.

5. samm: pärast makse saamist alustame tootmisprotsessiga. Tavaliselt kulub selleks 14-21 päeva – see sõltub tellitud LED-t-särkide koguarvust.

6. Samm: Kui lõpetame kohandatud LED-t-särkide valmistamise, saadame teile 1. klassi postiteenusega kohaletoimetamise aadressile paki teie tellimusega ja saadame teile jälgimisnumbri. Nii saate oma pakki veebis jälgida.

Tarnime kohandatud LED-särke üle maailma. Meil on kliente 31 riigis üle maailma.

Kui olete tõsiselt huvitatud , saatke meile oma nõudmised kohandatud vilkuvate T-särkide kohta otse aadressil [email protected]

kohandatud led t-särk kohandatud vilkuvad särgid või rohkem..

!!!Pange tähele, et Hiinast on ettevõtteid, kes toodavad väga odavaid eritellimusel led t-särke ODAVAMA materjaliga ja seetõttu on kaup sageli vigane ja valgus on vähem väljendusrikas !!!

Müüme kvaliteetseid kohandatud LED T-särke, mille materjalid on FINEST. Lisaks pakume 2-AASTAST GARANTII. Meie toodetel on CE ja ROHS sertifikaat. Meie ettevõttel on rahvusvaheliselt tunnustatud kvaliteedijuhtimissüsteemi sertifikaat ISO 9001:2008 - Lisateabe saamiseks klõpsake

kohandatud led t-särgid

LED-särkide spetsifikatsioon:

  • Valmistatud 100% puuvillast. Kvaliteetsed T-särgid on saadaval ainult musta värviga.
  • Led-paneel kinnitatakse särgi külge läbi takjatõmbluku – võimaldab paneeli hõlpsat lahtivõtmist.
  • Minipakk või juhtplokk (kuhu on sisestatud aku) on T-särgi pesemise tõttu eemaldatav.
  • Minipakk on varustatud ON/OFF lülitiga ja tundliku kerimisrattaga – saad valida kas kõrge või madala tundlikkuse.
  • Patareid: 4 x AAA (ei kuulu komplekti)

Kui teie ettevõte soovib brändi tuntust tõsta, on meie Vilkuvad LED-särgid suurepärane täiendus teie turundusstrateegiale. Need on tõeliselt tõhus turundustööriist kampaaniate ja ürituste jaoks ning paistavad rahvahulgast tõeliselt silma kõikjal, kus neid kasutate!

kohandatud led t-särgid

KKK LED T-särkide kohta

Kuidas see töötab?
Nende vilkumiseks kasutatakse elektroluminestsentstehnoloogiat. LED-paneel on valmistatud õhukesest paberist ja painduvast materjalist. See tähendab, et kui kannate seda T-särki, tunnete end täpselt samamoodi nagu klassikalist T-särki kandes. Helianduri tehnoloogia võib süttida mis tahes heli, müra või muusikaga. LED-paneel kinnitatakse T-särgi külge läbi takjatõmbluku. Mini juhtpult on eraldi kaasas ja selle saab vöö külge panna. Valgustite ja helitundlikkuse juhtimiseks saate minijuhtpuldis (inverteris) sisse/välja nuppu lülitada.

Kuidas see töötab ja kui kaua see töötab?
Toiteallikaks on 4 AAA 1,5 V patareid. Aku kestab olenevalt kasutusajast või aku margist 10-14 tundi.

Kuidas ma saan neid pesta?
Led t-särke saab kergesti pesta. Lihtsalt eemaldage T-särgilt LED-paneel koos juhtmetega ja eemaldage aku.

Mõned viited kohandatud LED-särkidele:

pepsi kohandatud led t-särkkohandatud led särk rcn

redbulli kohandatud led särgidherbalife kohandatud led särgide-jazero

john gallen
John Gallen "Oleme meie firma logoga led T-särkidega väga rahul. Võime seda firmat soovitada, suurepärane teenindus ja täiuslik toode."
adela saatja
Adala saatja "Kohandatud LED-t-särgid vastavad täpselt meie uue turundustööriista nõudele. Kiire tarne, täiuslik suhtlus müüjalt."
Peeter kniebel Peter Kniebel "Minu ettevõte otsib meie logoga valgustusega T-särkide tarnijat ja me leidsime selle ettevõtte. Tegime selle tellimisel suurepärase otsuse. Ideaalne hinna ja kvaliteedi suhe ja kvaliteet on väga hea."
eugen malik Eugen Malik "Oleme turundusettevõte ja meil on palju kliente, kellele pakume reklaami- ja turundusteenuseid. Meie klientidele meeldivad kohandatud LED-t-särgid, leidsime, et see toode on potentsiaalsete klientide tähelepanu köitmiseks väga kasulik."
eva sklalska Eva Skalska "Suurepärane koostöö, kiire tarne ja suurepärane väärtus - TOP müüja!!!"

Kohandatud LED-t-särkide videod leiate meie YT kanalilt - YouTube Youtube

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole