Professionaalne spiooni mikrokuul

Kood: 09-025
75,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 63,25 U$
laos Tooted on laos olemas, valmis saatmiseks. Eeldatav tarne 3-4 tööpäeva jooksul.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
+

Spioonikuul – lähete tegema tähtsat eksamit või töökoosolekuid ja soovite olla suurepäraselt ette valmistatud? Spioonikuularite uusim täiustatud mudel.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

Spioonikuul – lähete tegema tähtsat eksamit või töökoosolekuid ja soovite olla suurepäraselt ette valmistatud? Ärge muretsege, selle hämmastava stiilse mini-nuhkvarakuulariga saate oma nõustajaga suhelda ilma, et keegi seda märkaks. Populaarse spioonikuulari uusim täiustatud mudel .

Võrreldes eelmise mudeliga on sellel täiustatud anatoomiline kuju , et see sobiks ideaalselt kõrvaga, et vältida heli leket ümbruskonda. Telefonitoru koosneb kõige kaasaegsemast tundlikust vastuvõtjast (poolist), stabiilsest mikrokõlarist, millel on väga selge ja puhas heli minimaalse müraga.

Kuulari õigel kasutamisel ei tunne te seda isegi ega häiri teid kunagi oma tegevuse ajal. Olge valmis oma proovilepanekuks või tähtsaks kohtumiseks kahekordselt nähtamatu abilisega, mis ei valmista teile pettumust üheski olukorras.

Spiooni kõrvaklapid

Telefonitoru saab hõlpsasti sisestada kõrva kõrva kanalisse. Telefonitorule on paigaldatud poolläbipaistev konks, mille abil saate hõlpsalt valida telefonitoru. Telefonitoruga veelgi lihtsamaks käsitsemiseks on meie e-poes saadaval magnetpintsetid.

Kuulari saab hõlpsasti sisestada kõrvas olevasse kuulmekäiku. Kuular on kinnitatud läbipaistva konksuga, mille abil saate kuulari kõrvast hõlpsasti eemaldada. Kuulari veelgi lihtsamaks käsitsemiseks pakume meie e-poes magnetpintsete .

Asukoha spiooni kuular

Parameetrid spioonikuul

Pakett sisaldab

  • Spiooni kuular
  • Käsiraamat

Miks osta spioonitehnoloogiat meie poe kaudu?

Oleme aastatepikkuse kogemusega spioonitehnoloogia otsene maaletooja ja turustaja. Meie nõuded toodete töötlemise ja täiustamise osas konsulteerime otse tootjaga. Iga müügis olev toode läbib sisenemise kvaliteedikontrolli ja alles pärast seda paigutatakse meie spioonitoodete pakkumise hulka.

Meie testid näitavad, et meie müüdud tehnika on konkurentsivõimeliste toodetega võrreldes tõhusam ja pikema elueaga . Ootamatute tehniliste probleemide korral püüame olukorra kiiremas korras lahendada kliendi rahulolu suunas.

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole