AVATUD märk - reklaamtahvel LED neoonhelendav valgusreklaam

Kood: 78-090
108,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 90,75 U$
laos Tooted on laos olemas, valmis saatmiseks. Eeldatav tarne 3-4 tööpäeva jooksul.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

AVATUD silt - reklaamtahvel LED neoonhelendav valgusreklaam, ideaalne seinakaunistus kaubandusasutustes (restoranid, klubid, diskoteegid).

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

AVATUD silt - reklaamtahvel LED neoonhelendav valgusreklaam, ideaalne seinakaunistus kaubandusasutustes (restoranid, klubid, diskoteegid), potentsiaalsete klientide meelitamiseks. Reklaamivalgustusega bänner ja LED-valgustusega dekoratiivsed ja informatiivsed sildid, mis annavad teie ruumile pöörde ja tõmbavad kõigile ligi . Stiilne kaunistus, mida tavaliselt leiate baaridest ja ööklubidest, on nüüd saadaval ka teie koju või ettevõttesse .  

Klassikalised reklaambännerid või plakatid on saamas elamuseks ja paljud meist ei pane neid tänu nende visuaalsele ülerahvastatusele enam tähelegi. Igaühele meist meeldib eristuda millegi erinevaga ja see kehtib nii üksikisikute kui ka ettevõtete kohta, kus see on sõna otseses mõttes vajalik. Tänu LED-valgustusega dekoratiivsetele pealdistele või logodele saate muuta ruumi heledamaks või köita kõigi teie ümber olevate inimeste tähelepanu. LED-reklaamid, mis tõstavad teid esile.

LED valgustusega NEON sildid - parim LED reklaam

avatud - seinal rippuv valgustatud LED neoonmärk

LED valgustusega dekoratiivsildid – mis tänu valgusele eristuvad tavapärastest reklaami- ja infokandjatest. Nende suureks eeliseks on võimalus neid korduvalt paigutada kuhu iganes soovid . Need sobivad suurepäraselt kontorisse (keskonna meeldivamaks muutmiseks), äripindadesse (efektiivseks reklaamiks või plakatiks) või koju (moodsa disainina). Need toimivad ka navigatsiooni LED-valgustitena klientide meelitamiseks. LED-dekoratiivsilte saab paigutada praktiliselt kõikjale.

Valgustatud kiri - OPEN

Neoonmärk särab soojas valges värvitoonis. Selle toiteallikaks on USB-pistik, kas adapter, arvuti USB-sisend või USB-toitepank . Toitekaabel on 150 cm pikk.

avatud reklaamsilt seinal led rippuv neoon

Tehnilised andmed:

Motiiv: AVATUD
Valgusvärv: soe valge
Mõõdud: 28,5x1,7x15cm
Toide: 5V USB kaabel
Toitekaabli pikkus: ca. 150 cm

Paki sisu:

1x LED-valgusti kiri

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole