Neoonvalgus LED-logo seinal - GAMEPAD

Kood: 78-043
130,90 U$ 108,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 90,75 U$
laos Tooted on laos olemas, valmis saatmiseks. Eeldatav tarne 3-4 tööpäeva jooksul.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
+

Neoonvalgusega LED-logo seinal – GAMEPAD on valgustatud (bänner) ideaalne seinakaunistus teie interjööri (kõigile mängijatele).

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

Seinal LED neoonvalgus - GAMEPAD on valgustatud (banner) ideaalne seinakaunistus teie interjööri (kõigile mänguritele) ja kirglikele arvutimängude mängijatele. Helendav reklaambänner ja LED-dekoratiivvalgustus ning infosildid, mis lisavad teie ruumile sära ja garanteerivad, et keegi ei jää kahe silma vahele. Stiilne neoonkaunistus, mida tavaliselt leiate baaridest ja ööklubidest, on nüüd saadaval ka teie koju või äripindadesse. Klassikalised reklaambännerid või plakatid on saamas minevikku ja kuna need tekitavad visuaalset segadust, ei pane paljud meist neid enam tähelegi. Igaühele meist meeldib erineda millegi muu poolest, nii üksikisiku kui ka äri jaoks, kus see on tõesti vajalik. Tänu LED-siltidele, siltidele või logodele muudate ruumi heledamaks või köidate kõigi teie ümber olevate inimeste tähelepanu . LED-reklaamid, mis meeldivad teile.

LED valgustusega NEON sildid - pilkupüüdev neoon LED reklaam

neoon led logo seinavalgustusel - mängupult

LED valgusega dekoratiivsildid - mis tänu valgustusele paistavad silma tavaliste reklaam- ja infobännerite seas. Nende suureks eeliseks on võimalus neid korduvalt paigutada kuhu iganes soovite. Need sobivad suurepäraselt kontorisse (ümbruse meeldivamaks muutmiseks), teie ettevõttele (efektiivseks reklaamiks või plakatiks) või koju (moodsa disainina). Need toimivad ka navigatsiooni LED-valgustusega siltidena klientide meelitamiseks. LED-valgusti dekoratiivsed pealdised tarnitakse otse poolläbipaistvale plastpadjale, nii et saate neid paigutada peaaegu kõikjale.

Valgustatud bänner – mängupult

Neoonmärk helendab kollaselt, punaselt, roheliselt ja siniselt. See saab toite USB-pistiku kaudu, olgu see siis adapter, arvuti USB-sisend või toitepank . Toitekaabel on 180 cm pikk ja sellel on praktiline lüliti. GAMEPAD neoonmärgi mõõdud on 41x27,5 cm. Valguslogo sobib nii Sinu operatsiooniks kui ka laste- või klubiruumi dekoratiivvalgustiks.

LED-logo neoonseina mängupuldil

Tehnilised andmed:

Motiiv: mängupult
Valgusvärv: kollane, punane, roheline, sinine
Mõõdud: 41x27,5 cm
Toide: USB 5V
Toitejuhtme pikkus: ca. 180 cm
Kaabli lüliti: jah

Paki sisu:

1x LED valgusti logo

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole