CHERRY - Reklaam LED valgustusega neoonlogoga valgussilt seinal

Kood: 78-091
108,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 90,75 U$
laos Tooted on laos olemas, valmis saatmiseks. Eeldatav tarne 3-4 tööpäeva jooksul.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

CHERRY - Reklaam LED valgustusega neoonlogoga valgussilt seinal, kirsid ideaalne seinakaunistus kaubandusasutustes (restoranid, klubid, diskoteegid).

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

CHERRY - Reklaam LED valgustusega neoonlogoga valgussilt seinal, kirsid ideaalne seinakaunistus kaubandusasutustes (restoranid, klubid, diskoteegid), potentsiaalsete klientide meelitamiseks. Reklaamivalgustusega bänner ja LED-valgustusega dekoratiivsed ja informatiivsed sildid, mis annavad teie ruumile pöörde ja tõmbavad kõigile ligi . Stiilne dekoratsioon, mida tavaliselt leiate baaridest ja ööklubidest, on nüüd saadaval ka teie koju või ettevõttesse .  

Klassikalised reklaambännerid või plakatid on saamas elamuseks ja paljud meist ei pane neid tänu nende visuaalsele ülerahvastatusele enam tähelegi. Igaühele meist meeldib eristuda millegi erinevaga ja see kehtib nii üksikisikute kui ka ettevõtete kohta, kus see on sõna otseses mõttes vajalik. Tänu LED-valgustusega dekoratiivsetele pealdistele või logodele saate muuta ruumi heledamaks või köita kõigi teie ümber olevate inimeste tähelepanu. LED-reklaamid, mis tõstavad teid esile.

LED valgustusega NEON sildid - parim LED reklaam

kirsivalgus logo neoonmärgiga led kirsid

LED valgustusega dekoratiivsildid – mis tänu valgusele eristuvad tavapärastest reklaami- ja infokandjatest. Nende suureks eeliseks on võimalus neid korduvalt paigutada kuhu iganes soovid . Need sobivad suurepäraselt kontorisse (keskkonna meeldivamaks muutmiseks), äriasutusse (efektiivseks reklaamiks või plakatiks) või koju (moodsa disainina). Need toimivad ka navigatsiooni LED-valgustitena, et kliente meelitada. LED-dekoratiivsilte saab paigutada praktiliselt kõikjale.

Valgustatud kiri - KIRSID

Neoonmärk süttib punase ja rohelise värviga. Selle toiteallikaks on USB-pistik, kas adapter, arvuti USB-sisend või USB-toitepank . Toitekaabel on 200 cm pikk. Seda saab toita ka 2xAA patareidega.

kirss LED helendav neoonmärk

Tehnilised andmed:

Motiiv: kirsid
Valgusvärv: punane, roheline
Mõõdud: 22,5x19x1,7cm
Toide: 5V USB kaabel / 2xAA patareid
Toitekaabli pikkus: ca. 200 cm
Avaga riputamiseks

Paki sisu:

1x LED valgusti logo - värvus punane roheline

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole