KÕRVAKLAPID - Neoon LED valgustusega valgustusega logo seinal

Kood: 78-096
108,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 90,75 U$
laos Tooted on laos olemas, valmis saatmiseks. Eeldatav tarne 3-4 tööpäeva jooksul.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

KÕRVAKLAPID - Neoon LED valgustusega logo seinal, ideaalne reklaam kaubandusasutustele (restoranid, klubid, diskoteegid).

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

KÕRVAKLAPID - Neoon LED valgustusega logo seinal, ideaalne reklaam kaubandusasutustele (restoranid, klubid, diskoteegid), potentsiaalsete klientide meelitamiseks. Reklaamivalgustusega bänner ja LED-valgustusega dekoratiivsed ja informatiivsed sildid, mis annavad teie ruumile pöörde ja köidavad kõiki. Stiilne dekoratsioon, mida tavaliselt leiate baaridest ja ööklubidest, on nüüd saadaval ka teie koju või ettevõttesse.

Klassikalised reklaambännerid või plakatid on saamas elamuseks ja paljud meist ei pane neid tänu nende visuaalsele ülerahvastatusele enam tähelegi. Igaühele meist meeldib eristuda millegi erinevaga ja see kehtib nii üksikisikute kui ka ettevõtete kohta, kus see on sõna otseses mõttes vajalik. Tänu LED-valgustusega dekoratiivsetele pealdistele või logodele saate ruumi ilmestada või köita kõigi teie ümber olevate inimeste tähelepanu. LED-reklaamid, mis tõstavad teid esile.

LED valgustusega NEON sildid - parim LED reklaam

kõrvaklapid - valgustatud LED neoonmärgi logo seinal

LED valgustusega dekoratiivsildid – mis tänu valgusele eristuvad tavapärastest reklaami- ja infokandjatest. Nende suureks eeliseks on võimalus neid korduvalt paigutada kuhu iganes soovid . Need sobivad suurepäraselt kontorisse (keskonna meeldivamaks muutmiseks), äriasutusse (efektiivseks reklaamiks või plakatiks) või koju (moodsa disainina). Need toimivad ka navigatsiooni LED-valgustitena, et kliente meelitada. LED-dekoratiivsilte saab paigutada praktiliselt kõikjale.

Valgusmärk - KÕRVAKLAPID

Neoonmärk särab sinise ja roosa värviga. Selle toiteallikaks on USB-pistik, kas adapter, arvuti USB-sisend või USB-toitepank . Toitekaabel on 200 cm pikk ja sellel on praktiline lüliti.

kõrvaklapid - valgustusega silt seinal led neoonreklaam

Tehnilised andmed:

Teema: KÕRVAKLAPID
Hele värv: sinine ja roosa
Mõõdud: 27x28x1,85 cm
Toide: 5V USB kaabel
Toitekaabli pikkus: ca. 200 cm
Lülitage kaabel sisse: jah
Bänner asetatakse poolläbipaistvale plasttaustale, mille riputamiseks on kaks auku.

Paki sisu:

1x LED-valgusti kiri

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole