PIZZA - LED valgusega neoonreklaam logobänner seinal

Kood: 78-094
108,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 90,75 U$
laos Tooted on laos olemas, valmis saatmiseks. Eeldatav tarne 3-4 tööpäeva jooksul.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

PIZZA - kaubandusasutustes (restoranid, kiirtoidukohad, kaubanduskeskused) seinale riputatav LED valgusega neoonreklaam logobänner.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

PIZZA - LED valgusega neoonreklaami logobänner kaubandusasutustes (restoranid, kiirtoidukohad, kaubanduskeskused) seinal, et meelitada ligi potentsiaalseid kliente. Reklaamivalgustusega bänner ja LED-valgustusega dekoratiivsed ja informatiivsed sildid, mis annavad teie ruumile pöörde ja köidavad kõiki. Stiilne kaunistus, mida tavaliselt leiate baaridest ja ööklubidest, on nüüd saadaval ka teie koju või ettevõttesse .  

Klassikalised reklaambännerid või plakatid on saamas elamuseks ja paljud meist ei pane neid tänu nende visuaalsele ülerahvastatusele enam tähelegi. Igaühele meist meeldib eristuda millegi erinevaga ja see kehtib nii üksikisikute kui ka ettevõtete kohta, kus see on sõna otseses mõttes vajalik. Tänu LED-valgustusega dekoratiivsetele pealdistele või logodele saate ruumi ilmestada või köita kõigi teie ümber olevate inimeste tähelepanu. LED-reklaamid, mis tõstavad teid esile.

LED valgustusega NEON sildid - parim LED reklaam

PIZZA LED neoonreklaam seinal

LED valgustusega dekoratiivsildid – mis tänu valgusele eristuvad tavapärastest reklaami- ja infokandjatest. Nende suureks eeliseks on võimalus neid korduvalt paigutada kuhu iganes soovid . Need sobivad suurepäraselt kontorisse (keskonna meeldivamaks muutmiseks), äripindadesse (efektiivseks reklaamiks või plakatiks) või koju (moodsa disainina). Need toimivad ka navigatsiooni LED-valgustitena, et kliente meelitada. LED-dekoratiivsilte saab paigutada praktiliselt kõikjale.

Valgustatud kiri - PIZZA

Neoonmärk särab soojas valges värvitoonis. Selle toiteallikaks on USB-pistik, kas adapter, arvuti USB-sisend või USB-toitepank. Toitekaabel on 150 cm pikk.

PIZZA helendav logo seintel led neoon

Tehnilised andmed:

Teema: PIZZA
Valgusvärv: soe valge
Mõõdud: 31x13x1,7 cm
Toide: 5V USB kaabel
Toitekaabli pikkus: ca. 150 cm
Kaks riputusauku

Paki sisu:

1x LED valgusmärk - värvus soe valge

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole