Rock Guitar - LED valgusega neoon logo reklaam seinal

Kood: 78-085
108,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 90,75 U$
laos Tooted on laos olemas, valmis saatmiseks. Eeldatav tarne 3-4 tööpäeva jooksul.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
+

Rock Guitar – LED valgusega neoonlogoreklaam seinal, mis sobib ideaalselt äriasutustele (restoranid, klubid, diskoteegid) jne.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

Rock Guitar - LED valgusega neoonreklaami logo seinal, mis sobib ideaalselt kaubandusasutustele (restoranid, klubid, diskoteegid), potentsiaalsete klientide meelitamiseks. Reklaamivalgustusega bänner ja LED-valgustusega dekoratiivsed ja informatiivsed sildid, mis annavad teie ruumile pöörde ja tõmbavad kõigile ligi . Stiilne dekoratsioon, mida tavaliselt leiate baaridest ja ööklubidest, on nüüd saadaval ka teie koju või ettevõttesse.  

Klassikalised reklaambännerid või plakatid on saamas elamuseks ja paljud meist ei pane neid tänu nende visuaalsele ülerahvastatusele enam tähelegi. Igaühele meist meeldib eristuda millegi erinevaga ja see kehtib nii üksikisikute kui ka ettevõtete kohta, kus see on sõna otseses mõttes vajalik. Tänu LED-valgustusega dekoratiivsetele pealdistele või logodele saate muuta ruumi heledamaks või köita kõigi teie ümber olevate inimeste tähelepanu. LED-reklaamid, mis meeldivad teile.

LED valgustusega NEON sildid - parim LED reklaam

helendav led neoonlogoga silt - rokkitarr

LED valgustusega dekoratiivsildid – mis tänu valgusele eristuvad tavapärastest reklaami- ja infokandjatest. Nende suureks eeliseks on võimalus neid korduvalt paigutada kuhu iganes soovid. Need sobivad suurepäraselt kontorisse (keskkonna meeldivamaks muutmiseks), äriasutusse (efektiivseks reklaamiks või plakatiks) või koju (moodsa disainina). Need toimivad ka navigatsiooni LED-valgustitena klientide meelitamiseks. LED-dekoratiivsilte saab paigutada praktiliselt kõikjale.

Valgustatud logo - ROKKIITAR

Neoonmärk helendab punaselt, roheliselt, roosalt. sinine ja kollane. Selle toiteallikaks on USB-pistik, kas adapter, arvuti USB-sisend või USB-toitepank . Toitekaabel on 200 cm pikk.

led neoonsilt seinal - rokkitarr

Tehnilised andmed:

Motiiv: ROKKITARR
Valguse värvus: värviline
Mõõdud: 39,5x1,7x18,5cm
Toide: 5V USB kaabel
Toitekaabli pikkus: ca. 150 cm
Kaks auku riputamiseks

Paki sisu:

1x LED valgusti logo

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole