LED jõulupuu SMART 2,1m tuledega - Twinkly - 390 tk RGB + BT + Wi-Fi

Kood: 78-082
539,00 U$ Hind ilma käibemaksuta: 449,16 U$
ette tellida Toote kohaletoimetamine umbes 1-3 nädalat.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
+

LED-jõulupuuvalgusti SMART kõrgus 2,1 m ja läbimõõt 1,25 m - Twinkly - 390 tk RGB + Bluetooth + WiFi (juhitav nutitelefoni kaudu).

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

LED jõulupuuvalgusti SMART kõrgus 2,1 m ja läbimõõt 1,25 m - Twinkly - 390 tk RGB + Bluetooth + WiFi (juhitav nutitelefoni kaudu). Puu koos tulede juhtimisega mobiilirakenduse kaudu. Need revolutsioonilised LED-puuvalgustid toovad meie kodudesse ainulaadse valguse kaunistuse, kasutades uusimat tehnoloogiat. LED-puutulesid juhitakse Androidi ja iOS- iga ühilduva mobiilirakenduse kaudu . Kunstpuul on 390 LED värvidioodi, puu kogukõrgus on 2,1 meetrit ja alumine läbimõõt 1,25 meetrit.

RGB LED Smart tree – värvirežiimide juhtimine rakenduse kaudu otse nutitelefonis

jõulupuu tuledegaled valgustus puu vilksamisivilkuv jõulupuu juhtimine mobiiltelefoni kaudu

Seadmed suhtlevad üksteisega juhtmevabalt Wi-Fi ja Bluetoothi abil . Saate siduda ja juhtida korraga 10 Twinkly valgustusseadet või 4000 LED-i sama kuvatava valgusmotiivi ja mustriga. Saate luua oma hämmastavaid animatsioone, mis täidavad ja muudavad kogu ruumi heledamaks. Valgustid on mõeldud kasutamiseks sise- ja välistingimustes IP44 kaitsega .

Tuledega puu - nutikas LED jõulukuusk TWINKLY - 390tk

LED-puu jõulud silmapilkselt nutitelefoni rakenduse juhtimiseks

LED jõulupuu kõrgusega 2,1 m ja läbimõõduga 1,25 m - TWINKLY tuled - 390tk

vilkuvad puutuled

Kunstpuul on kokku 39 0 tk LED valgusteid . Kaabel on must ja roheline - puuga sulandumiseks. RGB-diood tähendab, et LED -tuled võivad luua 16 miljoni värviga RGB-valguse varjundi . Valguse intensiivsust ja täpset värvi saab reguleerida värviskaalalt. See eriväljaanne sisaldab nutika kodu integreerimist Google Assistanti ja Amazon Alexaga.

Teie kaunistuse saab luua mitmest seadmest ja erineva kujuga . Soovid valgusketti seinale, värvilist raami akendele ja suurt jõulupuud keset tuba? Pole probleemi! Looge oma stseen ja juhtige seda korraga ühise valgustusteema abil.

jõulud nutikad lambipirnid

LED tuled – jõulupuu juhitav mobiilirakenduse kaudu Androidile ja iOS-ile

Keerukas mobiilirakendus seob teie nutitelefoni seadmega ja saate seda kohe juhtida. Rakendus ise kaardistab tulede paigutuse ja seejärel saate hõlpsalt määrata igale pirnile või pirnide rühmale eraldi erineva värvi. Juhtimine on väga lihtne, kiire ja intuitiivne . Rakenduses saate valida vaikemustrite hulgast, laadida Internetist uusi mustreid veebigaleriist või luua oma teemasid ja neid salvestada.

twinkly mobiilirakendus

Samuti saate juhtida valguse intensiivsust, muutumiskiirust, värvi, tooni, heledust, pööramist, segamist ja palju muud. Taimeri funktsioon võimaldab seadistada valgust automaatselt sisse ja välja lülituma vastavalt ajakavale. Esitusloendi funktsioon võimaldab määrata erinevat tüüpi teemasid kronoloogilises järjekorras ja neid automaatselt vastavalt seadistustele muuta.

silmapilkne rakendustulede juhtimine mobiiltelefoni kaudukõige ilusam jõulupuuwifi led riba

Valikulise USB-seadme MUSIC DONGLE abil reageerib teie jõulupuu ruumis mängitavale muusikale, valgus muutub ja lülitub vastavalt seatud parameetritele muusika rütmile . "Kuva muusika järgi" valimiseks on saadaval mitmeid mustreid ja teemasid, mida saab muuta ja seadistada vastavalt oma vajadustele. MUUSIKA abil saad nautida ka videomänge, kogeda mängude mängimisel uut dimensiooni! Vahetuvad tuled muusika rütmis, kuna graafiline ekvalaiser tantsib kohe igal peol. USB seade MUUSIKA on lisatoode, see on vajalik osta meie e-poest.

silmapilkne muusika

Funktsioonid:

pluss 390 LED-i
pluss Juhtimine mobiilirakenduse kaudu
pluss Wi-Fi ja Bluetooth ühendus
pluss RGB valgus
pluss Lihtne kokkupanek ja paigaldamine - Quick Set


Spetsifikatsioon:

Mudel: TG70P3G21P02
Puu kõrgus: 2,1 m
Puu läbimõõt: 1,25 m
Dioodide arv: 390
Vastupidavus: IP20
Ühendus: Wi-Fi, Bluetooth
Kaabel: must-roheline
Sisendpinge: 240V
Väljundpinge: 24V / 1,5A
Pirni eluiga: üle 30 000 tunni
Kokkupandav konstruktsioon ja metallist alus


Paki sisu:

1x jõulupuu 390 dioodiga + kontroller
1x adapter
1x manuaal

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole