LED-puu nutikalt juhitav mobiili kaudu 1,5 m – Twinkly Tree – 250 tk RGB + BT + Wi-Fi

Kood: 78-028
328,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 274,09 U$
ette tellida Toote kohaletoimetamine umbes 1-3 nädalat.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

LED puu nutikalt juhitav mobiiliga 1,5 m - Twinkly Tree - 250 tk RGB + BT + Wi-Fi. Jõulupuu koos tulede juhtimisega nutitelefoni rakenduse kaudu.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

LED puu nutikalt juhitav mobiili kaudu 1,5m - Twinkly Tree - 250 tk RGB + BT + Wi-Fi. Jõulupuu koos tulede juhtimisega nutitelefoni rakenduse kaudu. Need revolutsioonilised LED-puuvalgustid toovad uusimat tehnoloogiat kasutades meie kodudesse ainulaadsed valgustuskaunistused. LED-puutulesid juhitakse Androidi ja iOS- iga ühilduva mobiilirakenduse kaudu . Kunstpuu koosneb kolmest osast, sellel on 36 oksa ja valgustid 6 reas, puu kogukõrgus on 1,5 meetrit.

Valgustatud LED Smart tree – värvirežiimide juhtimine rakenduse kaudu otse mobiiltelefoni

jõulupuu tuledegakunstlikult hõõguv puujõulupuu mobiiltelefonis

Seadmed suhtlevad üksteisega juhtmevabalt Wi-Fi ja Bluetoothi abil . Saate siduda ja juhtida korraga 10 Twinkly valgustusseadet või 4000 LED-i sama kuvatava valgusmotiivi ja mustriga. Saate luua oma hämmastavaid animatsioone, mis täidavad ja muudavad kogu ruumi heledamaks. Valgustid on mõeldud kasutamiseks siseruumides - IP20 kaitsega .

Tuledega puu - nutikas LED jõulukuusk TWINKLY - 250tk

vilkuvad jõulupuu tuled

LED jõulupuu - TWINKLY tuled - 250tk

vilkuv puuvalgustus

Kunstpuu koosneb kolmest osast, sellel on 36 oksa ja valgustid 6 reas - kokku 400 LED-valgustit . Kaabel on must-rohelist värvi - puuga sulandumiseks. RGB-diood tähendab, et LED -tuled võivad tekitada 16 miljoni värviga RGB-valgusvarju . Valguse intensiivsust ja täpset värvi saab reguleerida värviskaalalt. See eriväljaanne sisaldab nutika kodu integreerimist Google Assistanti ja Amazon Alexaga.

Teie kaunistuse saab luua mitmest seadmest ja erineva kujuga . Soovid valgusketti seinale, värvilist raami akendele ja suurt jõulupuud keset tuba? Pole probleemi! Looge oma stseen ja juhtige seda korraga ühise valgustusteema abil.

jõulud nutikad lambipirnid

LED tuled – jõulupuu juhitav mobiilirakenduse kaudu Androidile ja iOS-ile

Keerukas mobiilirakendus seob teie nutitelefoni seadmega ja saate seda kohe juhtida. Rakendus ise kaardistab tulede paigutuse ja seejärel saate hõlpsalt määrata igale pirnile või pirnide rühmale eraldi erineva värvi. Juhtimine on väga lihtne, kiire ja intuitiivne . Rakenduses saate valida vaikemustrite hulgast, laadida Internetist uusi mustreid veebigaleriist või luua oma teemasid ja neid salvestada.

twinkly mobiilirakendus

Samuti saate juhtida valguse intensiivsust, muutumiskiirust, värvi, tooni, heledust, pööramist, segamist ja palju muud. Taimeri funktsioon võimaldab seadistada valgust automaatselt sisse ja välja lülituma vastavalt ajakavale. Esitusloendi funktsioon võimaldab määrata erinevat tüüpi teemasid kronoloogilises järjekorras ja neid automaatselt vastavalt seadistustele muuta

silmapilkne rakendustulede juhtimine mobiiltelefoni kaudukõige ilusam jõulupuuwifi led riba

Valikulise USB-seadme MUSIC DONGLE abil reageerib teie jõulupuu ruumis mängitavale muusikale, valgus muutub ja lülitub vastavalt seatud parameetritele muusika rütmile . Saadaval on mitmeid mustreid ja teemasid, mille abil saate valida "Kuva muusika järgi", mida saab redigeerida ja vastavalt oma vajadustele seadistada. Muutuvad tuled muusika rütmis, kuna graafiline ekvalaiser tantsib kohe igal peol. USB seade MUUSIKA on lisatoode, see on vajalik osta meie e-poest.

silmapilkne muusika

Ainulaadne LED-diood, millel on kõik eredad vikerkaarevärvid – 16 miljonit tooni

led valgusribawifi led tuled

Funktsioonid:

pluss 250 LED-i
pluss Juhtimine mobiilirakenduse kaudu
pluss Wi-Fi ja Bluetooth ühendus
pluss RGB valgus
pluss See koosneb 3 osast


Spetsifikatsioon:

Mudel: TWT250STP-BEU
Puu kõrgus: 1,5 meetrit
Dioodide arv: 250
Vastupidavus: IP20
Dioodi läbimõõt: 4,3 mm
Ühendus: Wi-Fi, Bluetooth
LED tüüp: RGB hajutatud, sirge
Kaabel: must-roheline
Sisendpinge: 240V
Väljundpinge: 24V/1,5A
Pirni eluiga: üle 30 000 tunni


Paki sisu:

1x jõulupuu 250 dioodiga + kontroller
1x adapter
1x manuaal

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole