LED-riba valgustus programmeeritav 3m - Twinkly Dots - 60 tk RGB + BT + Wi-Fi

Kood: 78-078
75,90 U$ 53,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 44,91 U$
laos Tooted on laos olemas, valmis saatmiseks. Eeldatav tarne 3-4 tööpäeva jooksul.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
+

LED-ribavalgustus - Nutikas programmeeritav 3 meetrit - Twinkly Dots - 60 LED-tulega RGB, Bluetooth + Wifi juhtimisega APP kaudu.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

LED ribavalgustus - Nutikas programmeeritav 3 meetrit - Twinkly Dots - 60 LED tulega RGB, Bluetooth + Wifi juhtimisega läbi APP. See revolutsiooniline LED-valgusriba toob meie kodudesse ainulaadse valgusdekoratsiooni, kasutades uusimat tehnoloogiat. Tulesid juhitakse mobiilirakenduse kaudu, mis ühildub nii Androidi kui iOS-iga. LED-riba on läbipaistva kaablivärviga. See pakett sisaldab kontrollerit - Wi-Fi / Bluetooth ühendust ja juhtimist ning 3 meetrit valgusriba. Tuled saavad toite USB-pistiku kaudu – saad ühendada need adapteri, sülearvuti või toitepangaga. II reguleeritavad RGB tuled. põlvkonna Twinkly.

Disain LED valgusriba värv RGB - LED Twinkly Dots 60 tk LED

silmapilgud täpid

Seadmed suhtlevad üksteisega juhtmevabalt Wi-Fi ja Bluetoothi ​​abil . Saate siduda ja juhtida korraga 10 Twinkly valgustusseadet või 4000 LED-i sama kuvatava valgusmotiivi ja mustriga. Saate luua oma hämmastavaid animatsioone, mis täidavad ja muudavad kogu ruumi heledamaks. Riba on mõeldud kasutamiseks siseruumides - IP44 kaitse . Valgusriba on 3 meetrit pikk ja sellel on 60 RGB LED pirni.

LED-ribad valgusti dekoratiivne - riba 3M - TWINKLY DOTS (60 tk valgustid)

reguleeritav LED riba 3m programmeeritav

Valgusriba koosneb 60 tükist LED-valgustitest, mis sobivad igaks kaunistuseks. The   RGB-diood tähendab, et LED -tuled võivad tekitada 16 miljoni värviga RGB-valgusvarju . Valguse intensiivsust ja täpset värvi saab reguleerida värviskaalalt. See eriväljaanne sisaldab nutika kodu integreerimist Google Assistanti ja Amazon Alexaga.

Kaunis valgusdekoratsioon – määrake mitme LED-seadme jaoks kokku oma värvid, animatsioonid ja LED-motiivide motiivid

usb vilkuvad tuled

Teie kaunistuse saab luua mitmest seadmest ja erineva kujuga . Kas soovite, et seinal oleks valguskett, akendele värviline raam ja LED-särk ning keset tuba suur jõulupuu? Pole probleemi! Looge oma stseen ja juhtige seda korraga ühise valgustusteema abil.

programmeeritavad LED-tuled

Keerukas mobiilirakendus seob teie nutitelefoni seadmega ja saate seda kohe juhtida. Rakendus ise kaardistab tulede paigutuse ja seejärel saate hõlpsalt määrata igale pirnile või pirnide rühmale eraldi erineva värvi. Juhtimine on väga lihtne, kiire ja intuitiivne . Rakenduses saate valida vaikemustrite hulgast, laadida Internetist uusi mustreid veebigaleriist või luua oma teemasid ja neid salvestada.

Universaalne LED valgusornament, mida juhitakse mobiilirakenduse kaudu Androidile ja iOS-ile

twinkly mobiilirakendus

Samuti saate juhtida valguse intensiivsust, muutumiskiirust, värvi, tooni, heledust, pööramist, segamist ja palju muud. Taimeri funktsioon võimaldab seadistada valgust automaatselt sisse ja välja lülituma vastavalt ajakavale. Esitusloendi funktsioon võimaldab määrata erinevat tüüpi teemasid kronoloogilises järjekorras ja neid automaatselt vastavalt seadistustele muuta

silmapilkne rakendustulede juhtimine mobiiltelefoni kauduwifi led riba

Valikulise USB-seadme MUSIC DONGLE abil reageerib teie valguse ornament ruumis mängitavale muusikale, valgus muutub ja lülitub vastavalt seatud parameetritele muusika rütmile . Saadaval on mitmeid mustreid ja teemasid, mille abil saate valida "Kuva muusika järgi", mida saab redigeerida ja vastavalt oma vajadustele seadistada. Muutuvad tuled muusika rütmis, kuna graafiline ekvalaiser tantsib kohe igal peol. USB seade MUUSIKA on lisatoode, see on vajalik osta meie e-poest.

silmapilkne muusika

Funktsioonid:

pluss 60 LED-i
pluss Juhtimine mobiilirakenduse kaudu
pluss Wi-Fi ja Bluetooth ühendus
pluss RGB valgus – skaala 16 mil. värvid
pluss Universaalne kasutus – USB toiteallikas
pluss Pikkus 3 meetrit


Spetsifikatsioon:

Mudel: TWD060STP-T
Dioodide arv: 60
Vastupidavus: IP44
Ühendus: Wi-Fi, Bluetooth
Valgustatud osa pikkus: 3 meetrit
LED tüüp: RGB
Kaabel: läbipaistev
Toide: USB
Pirni eluiga: üle 30 000 tunni


Paki sisu:

1x LED valgusriba 3 meetrit 60 dioodiga
1x manuaal

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole