Autolaadija 2x USB GPS-i ja hääljälgimisega - MULTIFUNKTSIONAALNE

Kood: 09-051
108,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 90,75 U$
ette tellida Toote kohaletoimetamine umbes 1-3 nädalat.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
+

Autolaadija 2x USB GPS-i ja hääljälgimisega - MULTIFUNKTSIONAALNE annab piisavalt reaalajas teavet jälgitava sõiduki kohta.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

Autolaadija 2x USB koos GPS-i ja hääljälgimisega – MULTIFUNKTSIONAALNE annab piisavalt reaalajas teavet jälgitava sõiduki kohta. Esmapilgul näeb see välja nagu klassikaline autolaadija, kuid peidab GPS-lokaatorit. Seadme kompaktne ja stiilne disain sulandub ideaalselt teie sõiduki sisemusse ja seetõttu ei pea te kartma, et see paljastatakse. Laadija ühildub kõigi turul olevate sõidukitega , kuna see on ühendatud auto tulemasinaga.

Selle autolaadijaga ei teki teil probleeme oma sõiduki asukoha leidmisega, kui laenate selle oma sõbrale või lapsele, nii väldite soovimatuid emotsioone ja hirmu või muret, kas meeskonnal on autoga kõik korras. Seadmega on kaasas mobiiltelefonile vabalt saadaolev rakendus "TrackSolid" (iOS, Android), mille abil saad jälgida sõiduki hetkeasukohta, milles autolaadija asub, samuti saad ülevaate hoiatuste kohta. .

GPS auto lokaator

Lihtne paigaldus

Enamik GPS-lokaatorite turul olevaid seadmeid on väga keerulise paigaldusega. Ärge muretsege, sest selle mudeli puhul pole seadistamist vaja. Lihtsalt ühendage autolaadija auto sigaretisüütajaga ja saate hakata kasutama kõiki selle funktsioone.

autolaadija koos GPS-lokaatoriga usb autonabijacka

SOS hädaabikõne

Hädaolukorras saab häire aktiveerimiseks vajutada vastavat SOS nuppu 3 sekundit. Seade saadab seejärel SMS-i vaikemobiilinumbrile ja valib seda kuni kõne vastuvõtmiseni.

SOS nupuga GPS lokaator

Hääle jälgimine

Pärast SMS-iga seadmele käsu "Monitor" saatmist vastab seade "OK" ja seejärel valib vaikimisi SOS mobiilinumbri. Pärast kõne saamist kuuleb SOS-numbril olev inimene, mis toimub autolaadija ümber või sõiduki sisemuses. Kuulamise ajal ei tekita seade heli- ega valgussignaale ning seetõttu on tegemist täieliku jälgimata kuulamisega.

autolaadija koos kuulamisega

Sõiduki oleku tuvastamine

Seade toetab sõiduki oleku tuvastamist, olenemata sellest, kas see on sisse või välja lülitatud. Kui kõrvaline isik on teie teadmata sõiduki käivitanud, saate koheselt oma telefonile teate.

autolaadija koos sõidukituvastusega

Aku tühjenemise alarm

Autolaadijal on sisseehitatud 130 mAh liitiumaku ja see võib seetõttu töötada ka pärast süütelukust eemaldamist. Kui aku tühjeneb 10% peale, saadab seade hoiatava SMS-i "Hoiatus! Aku on tühi, palun laadige see õigeaegselt!" vaikimisi SOS-mobiilinumbrile. Kui aku on alla 1%, kuvatakse järgmine tekstsõnum "Hoiatus! Aku on liiga madal, toide lülitub automaatselt välja".

GPS-i lokaator koos aku oleku tuvastamisega

Ülekiiruse alarm

Kui sõiduk liigub lubatust suurema kiirusega, saadab seade SMS-i vaikimisi määratud mobiilinumbrile.

gps-lokaator koos auto kiiruse tuvastamisega

Helihäire

Kui salvestatud heli autolaadija ümber ületab 70 dB, teavitab seade teid automaatselt, helistades vaikemobiilinumbrile. GPS-lokaatoriga autolaadija on seega ideaalne lahendus teie sõiduki kaitsmiseks.

autolaadija helituvastusega

Funktsioonid:

pluss USB autolaadija koos GPS-lokaatoriga
pluss Hoiatus üle 70 db helide korral
pluss Sõiduki sisemuse kuulamine telefonikõne teel
pluss Integreeritud aku, mis tagab selle funktsionaalsuse ka välgumihklilt eemaldatuna
pluss SOS nupp

Tehnilised andmed:

Aku: 3,7V/130 mAh liitium
Võrguühendus: GSM/GPRS
Sagedus: GSM 850/900/1800/1900 MHz
2x USB väljund: 5V
Tööpinge: 9-15 V DC
Töötemperatuur: -20 ~ 60° C sõidukis
Maksimaalne niiskus: 5% - 95%
Mõõdud: 84 mm x 44 mm x 38 mm
Kaal: 81 g

Pakett sisaldab:

1x GPS-iga autolaadija
1x Kasutusjuhend

!!! GPS-lokaatori korralikuks tööks on vajalik soetada 1-10-aastane litsents TRACKSOLID PRO süsteemi kaudu jälgimiseks!!!

Tootearutelu (1)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Mar

Tracksolid litsents

Martin vastama

Head päeva,
Tootekirjelduses on kirjas, et on "vabalt saadaval olev rakendus "TrackSolid" (iOS, Android)". Kirjelduse lõpus märgite, et "Lokaatori töötamiseks on vaja soetada 1-10 aastane litsents TRACKSOLID süsteemi kaudu jälgimiseks". Kas saate palun seda selgitada? Saan aru, et tuleb alla laadida äpp, mis lokaatoriga suhtleb, aga kas tasuline versioon on alati vajalik või töötab see tasuta versiooniga teatud piirangutega? Aitäh

Tõlgitud keelest: cs
Tom

Autolaadija 2x USB GPS-i ja hääljälgimisega - MULTIFUNKTSIONAALNE

Tomáš vastama

Tere, rakendus on tasuta, kuid peate ostma litsentsi.

Tõlgitud keelest: cs
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (1)

99%