GPS-jälgija - 4G miniatuurne GPS-lokaator aktiivse kuulamisega - Qbit M

Kood: 09-142
119,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 99,91 U$
laos Tooted on laos olemas, valmis saatmiseks. Eeldatav tarne 3-4 tööpäeva jooksul.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
+

GPS-jälgija – 4G miniatuurne GPS-lokaator koos aktiivse kuulamisega – Qbit M – LTE kaasaskantav GNSS-lokaator – kompaktne kaasaskantav LTE-M side ja GNSS positsioneerimistehnoloogiaga jälgija.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

GPS-jälgija - 4G miniatuurne GPS-lokaator aktiivse kuulamisega - Qbit M - LTE kaasaskantav GNSS-lokaator - kompaktne kaasaskantav LTE-M side ja GNSS positsioneerimistehnoloogiaga jälgija. Väikese suurusega, kompaktse disainiga Qbit M on täiustatud kaasaskantav jälgimisseade, mis on loodud eakate, laste ja haavatavate inimeste isikliku turvalisuse tagamiseks. LTE-M side ja GNSS positsioneerimistehnoloogiaga tagab seade kindla ühenduse ja täpse positsioneerimise peaaegu kõigil juhtudel.

Lisaks lisavad Qbit M turvalisust ja meelerahu erinevad lisatarvikud, turvapiire ja helialarm. Mini Personal GNSS Tracker Qbit M. Lisaks lisavad turvalisust ja rahu erinevad tarvikud, GEO FENCE ja helialarm. Qbit M.

kaasaskantav jälgija qbit m

GPS-jälgimine - miniatuurne GPS-lokaator koos aktiivse kuulamisega - Qbit M on ideaalne teie laste, pensionäride või vara asukoha jälgimiseks . Unikaalne seade, mis tagab teile täiesti uue teadlikkuse ja mugavuse taseme. See paistab silma oma kompaktse ja kerge disainiga, mis tagab suurepärase liikuvuse ja töökindluse. Jälgimisseade on varustatud GPS-süsteemiga ning võimaldab vaadata asukohta reaalajas arvutist, tahvelarvutist või nutitelefonist.

Samas on see võimeline taluma ekstreemseid keskkondi ja on veekindel (vastab IPX5 standardile). Integreeritud aku eluiga tagab kuni 3 tööpäeva . Tänu seadme väikesele disainile saab selle hõlpsalt peita jälgitavale inimesele või varale. Jälgimine toimib lihtsal viisil, tuleb vaid saata sms ja saad kohe vastuse koos lingiga Google’i kaardile, kus jälgitav objekt asub.

gps-i jälgimine qbit mgps lokalisaator qbit m

GPS-seadmete jälgimise vormid

GPS-lokaator Qbit pakub kasutajale jälgimist SMS-i vormis otse teie mobiiltelefonile , kus antakse link Google'i kaardile ja peale sellel klikkimist kuvatakse jälgitava sõiduki hetkeasukoht. Teine võimalus on läbi iOS-i ja Androidi toetatud mobiilirakenduse, millega saad teada jälgitava sõiduki asukoha ja erinevad vajalikud andmed. Viimane vorm on GPS-seadme asukoha jälgimine Interneti-brauseri kaudu.

Kooskõlastatud ja testitud saidiga Tracksolidpro.com operatsioonisüsteemis Windows Android iOS. Rakendus TRACKSOLID PRO võimaldab teil oma seadet konfigureerida ja jälgida kogu selle kogutavat teavet – asukoha olekut, aega ja muud. Jälgija nõuab andmetega SIM-kaarti. SIM-kaart tuleb teenusepakkujalt eraldi osta.

GPS-seadme Qbit otsingQbiti jälgimine nutitelefoni abil

Vibratsiooni- ja helialarm

Kui Qbit M GPS-seade tuvastab vibratsiooni või valju heli üle 70 detsibelli, saadab see SMS-sõnumi vaikimisi SOS-telefoninumbritele. Kasulik funktsioon pensionäridele olukordades, kus nad haigestuvad ja kukuvad maha või toimub sissemurdmine, nii et nende pereliikmed saavad võimalikust ohust teada.

Qbit vibreeriv äratus

Hääle jälgimine

Kasulik funktsioon on Qbit M seadme ümber toimuva aktiivne kuulamine eemalt mobiiltelefoni kaudu või võimalik on ka kahepoolne telefonisuhtlus. Helistada saab aga ainult eelseadistatud mobiilinumbritele, seega puudub tundmatute isikute pealtkuulamise oht.

Qbit M hääle jälgimine

spetsifikatsioonid q-bitine gps-lokaator

Funktsioonid:

Täpne positsioneerimine GPS-i abil.
Toetatud jälgimine rakenduse kaudu.
Seadme töö- ja unetundide seadistamise tugi.
SOS kõne. Vajutage seadme SOS-nuppu, et saata kohene teatis ja reaalajas asukoht hädaabi või pääste saamiseks.
Reaalajas asukohateenustega kasutatavate WiFi levialadega ühendatud funktsioon GEOFENCE võib kasutajaid rakenduse kaudu hoiatada, kui seade lahkub määratud piirkonnast.
Laske seadmel konkreetse sõiduki või inimese leidmiseks tõukemärguande abil häire käivitada.
Hoiatus geotara vööndist lahkumise eest. Aku tühjenemise hoiatus.
Väike ja kerge, kuid pika ooteajaga seadet on lihtne kaasas kanda.
SIM-kaart ei kuulu komplekti.


Tehnilised kirjeldused:

GNSS
Positsioneerimissüsteem GPS+QZSS (nRF*)
Positsioneerimistäpsus <2,5 m CEP
Jälgimistundlikkus -155dBm
Sensori tundlikkus -147dBm
Keskm. kuumkäivitus ≤ 1 sek
Keskm. külmkäivitus ≤ 36 sek
LTE-M Cat M1 ja Cat NB sidevõrk
Cat-M1 sagedus: B1, B2, B3, B4, B5, B8, B12, B13, B14, B18, B19, B20, B25, B26, B28, B66
Cat-NB1/NB2: B1, B2, B3, B4, B5, B8, B12, B13, B17, B19, B20, B25, B26, B28, B66


Aku 650mAh/3,8V tööstuslik liitium-polümeer aku
Töörežiimid Nutikas režiim; Tavaline GPS-režiim, ooterežiim Kuni 7 päeva nutikas režiimis, 2 tundi liikumist päevas (liikumise asukoha intervall 180 s)
Liides: SIM-nano-SIM
Nupp 1 funktsiooninupp, 1 paanika SOS nupp
Töötemperatuur -20 ℃ kuni +75 ℃
Tööniiskus 5%~95%, mittekondenseeruv
Kaitse IP65
Funktsioon: andurid kiirendusmõõtur
Hoiatus geotara tsoonist lahkumise eest, SOS hoiatus, tühja aku hoiatus
Mõõdud: 40 x 45 x 15 mm
Kaal: 30,5g

Paki sisu:

1x GPS-seade - Qbit M
1x USB laadimiskaabel
1x manuaal

!!! GPS-lokaatori korralikuks tööks on vajalik soetada 1-10-aastane litsents TRACKSOLID PRO süsteemi kaudu jälgimiseks!!!

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole