GPS-jälgimisseade - Aktiivse kuulamisega miniatuurne gps-lokaator - Qbit

Kood: 09-048
108,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 90,75 U$
laos Tooted on laos olemas, valmis saatmiseks. Eeldatav tarne 3-4 tööpäeva jooksul.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
+

GPS-jälgimisseade - Aktiivse kuulamisega miniatuurne gps-lokaator - Qbit. See sobib ideaalselt teie laste, pensionäride või vara asukoha jälgimiseks.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

GPS-jälgimisseade - Aktiivse kuulamisega miniatuurne gps-lokaator - Qbit. See sobib ideaalselt teie laste, pensionäride või vara asukoha jälgimiseks. Unikaalne seade, mis annab teile täiesti uue teadlikkuse ja mugavuse taseme. Sellel on kompaktne ja kerge disain, mis tagab suurepärase liikuvuse ja töökindluse. Jälgimisseade on varustatud GPS-iga ja võimaldab teil vaadata asukohta reaalajas arvutist, tahvelarvutist või nutitelefonist. Samas talub see äärmuslikku keskkonda ja on veekindel (vastab IPX5-le). Integreeritud aku kestab kuni 3 päeva. Tänu seadme väikesele disainile saab selle hõlpsalt peita jälgitavale inimesele või varale. Jälgimine toimib lihtsalt , saatke lihtsalt tekstsõnum ja saate vastuse koos lingiga Google Mapsile, kus jälgitav objekt asub.

gps-jälgimisseadegps lokalisaator qbit

GPS-jälgimise vormid

Qbit GPS-lokaator pakub jälgimist SMS-iga otse teie mobiiltelefonile , kus on link Google Mapsile ja peale sellel lingil klõpsamist kuvatakse jälgitava sõiduki hetkeasukoht. Teine vorm on iOS-i ja Android-toega mobiilirakenduse kaudu, mis aitab leida jälgitava sõiduki asukoha ja erinevaid vajalikke andmeid. Uusim vorm on GPS-jälgimine Interneti-brauseri kaudu.

GPS-seadme Qbit otsingumootorQbit tracker nutitelefoniga


Vibratsiooni- ja helialarm

GPS-seade Qbit saadab vibratsiooni tabamise või üle 70 detsibelli valju heli korral SMS-i vaikimisi SOS telefoninumbritele. Kasulik funktsioon eakatele olukordades, kus nad tunnevad end halvasti või minestavad ning nende pereliikmeid teavitatakse võimalikust ohust.

Qbit vibratsioonialarm

Hääle jälgimine

Kasulik funktsioon on Qbit seadme ümber aktiivne kuulamine eemalt mobiiltelefoni kaudu või on võimalik ka kahepoolne telefonisuhtlus. Siiski saab kasutada ainult eelseadistatud mobiilinumbreid, seega pole ohtu, et tundmatud inimesed neid pealt kuulaksid.

Qbit hääle kuulamine

Tehnilised andmed:

Mudel: GPS-seade - Qbit
GPS: GSM ja WCDMA, GSM 1800/1900, HSPA + (21Mbps) EDGE GPRS
GPRS: klass 12
Lokaliseerimise täpsus: vähem kui 10M
Veekindel: IPX5
Mõõdud: 43,2 mm (P) x 43,2 mm (L) x 15,7 mm (K)
Kaal: 31g

Paki sisu:

1x GPS-jälgimisseade - Qbit
1x USB laadimiskaabel
1x manuaal

!!! GPS-lokaatori korralikuks tööks on vajalik soetada 1-10-aastane litsents TRACKSOLID PRO süsteemi kaudu jälgimiseks!!!

Tootearutelu (1)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Nat

Ülemaailmne

Nathé Sabin vastama

Hei, kas see sobib ka väljaspool Euroopat?
(Mu poeg läheb Peruusse)

Tõlgitud keelest: nl
0
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole