GPS jälgimisseade - konteineri jälgija 3800mAh akuga + IP66

Kood: 09-060
207,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 173,25 U$
ette tellida Toote kohaletoimetamine umbes 1-3 nädalat.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
+

Konteiner-GPS-jälgija saadetise jälgimiseks on turvafunktsioonidega jälgimisseade kauba-, laeva- ja maanteetranspordi jaoks.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

Konteiner-GPS-jälgija saadetise jälgimiseks on turvaelementidega jälgimisseade kauba-, laeva- ja maanteetranspordi jaoks. GPS-i lokaator on kasulik turvalahendus, mis tagab veetava kauba reaalajas jälgimise koos üksikasjaliku teabega. 3G jälgimisseadet saab integreeritud magneti abil lihtsalt konteinerisse paigaldada . WCDMA tehnoloogiaga on see kauakestev GPS-jälgimisseade, mis suudab probleemivabalt ja tõhusalt anda täpset infot transporditava kauba või konteineri hetkeasukoha kohta.

GPS lokaator IP66 veekindel magnetiga + aku mahutavus 3800 mAh. Konteinerite GPS-jälgimine reaalajas. Internetis olev GPS-jälgija (rakendus mobiilis) tagab GPS-seadme töö ooterežiimis peaaegu 60 päeva. GPS + LBS topelttäpne positsioneerimine reaalajas. Kui võrgujälgijal on hea GPS-signaal, leiab see selle GPS-i kaudu. Kui sellel pole GPS-signaali, leiab see selle LBS-i kaudu.

GPS -moodul on varustatud ülitugeva magnetiga ning seda on väga lihtne ja paindlik paigaldada GPS-konteinerite jälgimiseks. Tänu tugevale magnetkorpusele saad kinnitada 3G GPS-lokaatori kaubamärgilt PROFIO ELECTRONICS jälgitava objekti erinevatesse asukohtadesse. Kõrge IP66 kaitsetase võimaldab seadmel töötada ka ekstreemsetes välitingimustes . GPS-jälgimisseade leiab selle kasutust laeva- ja raudteekonteinerite veoks. GPS-jälgija hoiatab teid ka volitamata sekkumise eest seadme installimisel või eemaldamisel . Meie e-poest saad osta tippkvaliteediga GPS-lokaatoreid. Teil on vaja lihtsalt SIM-kaarti (andmeside/telefon) ja gps-i jälgimine võib olla kohe aktiivne.

GPS-jälgija aku mahutavusega kuni 3800 mAh + ülitugev magnet + IP 66 kaitse

gps-konteinerite lokaator võrgus


3G konteineri GPS-jälgija on loodud spetsiaalselt konteinerite transportimiseks.

GPS-jälgimise konteinerlaev

Teie käsutuses on tasuta rakendus mobiiltelefonidele (iOS, Android) nimega " Track Solid " või veebiliides " www.tracksolid.com ", kust saate mugavalt reaalajas jälgida GPS-lokaatori hetkeasukohta. Suurepärane lahendus konteinervedajatele oma saadetiste jälgimiseks ja klientidele ajakohase teabe pakkumiseks.

Jälgija liikumist saate jälgida rakenduse kaudu oma mobiiltelefonis, tahvelarvutis või arvutis.

Kaardil kuvatakse selle praegune asukoht koos aja, kiiruse ja GPS-koordinaatidega.

gps-i jälgimise rakendus

Topeltpositsioneerimise GPS ja LBS

See jälgija toetab GPS-i ja LBS-i lokaliseerimist. GPS on välisasendi määramine täpsusega alla 10 meetri. LBS on positsioneerimine (kohtades, kus puudub gps-signaal) täpsusega alla 500 meetri.

GPS ja LBS positsioneerimisjälgija

Konteineri avamise/sulgemise tuvastamine

Tänu lokaatoril olevale andurile saate koheselt hoiatuse, kui teie konteineri uks ootamatult avatakse, nii saate vältida kauba ärandamist konteinerist. Hoiatus ja reaalajas asukoht saadetakse konteineri ukse avamisel või sulgemisel.

hoiatus konteineri avamise/sulgemise kohta

Võltsimishoiatus jälgija konteinerist eemaldamise kohta

Võltsimishoiatus. Saate teate iga jälgimisseadme ümberpaigutamise kohta selle algsest asukohast. Paigaldamisel aktiveeritakse hoiatus võltsimisvastase nupu vajutamisega, nii et võltsimisvastane funktsioon teavitab teid, kui GPS-lokaator eemaldatakse.

liikumise jälgimine - gps-lokaator konteineril

Magnetiline hoidik

Ülitugev magnethoidik võimaldab paindlikult paigaldada veoautode või konteinerite metallpinnale.

tugeva magnetihoidja gps-lokaator

IP66 standard tagab vee- ja tolmukindluse

See tagab jälgimisseadme stabiilse töö igas nõudlikus keskkonnas. GPS-lokaatoril on suurepärane veekindlus, et tagada stabiilne töö karmides keskkondades. See ei ole mitte ainult tõhus tolmu sissetungimise vältimine, vaid te ei pea kartma, et lokaator eemaldatakse veepritsmete tõttu konteinerist või veokist.

IP66 kaitsetase vee- ja tolmukindel

Globaalne rändlus

Probleemideta ülemaailmne võrgu katvus tagab püsiva kontakti jälgimisseadmega. Meie GPS-lokaator toetab 2G GSM 850/900/1800/1900MHz ja 3G WCDMA: andmeedastus BAND1/BAND2/BAND5/BAND8.

gps-jälgija laevatranspordi jaoks

Pikk ooterežiim - 60 päeva

Jälgijal on sisseehitatud Li-Polymer 3,7V 3800mAh taaslaetav ja eemaldatav aku, mis tagab ülipika ooteaja ja nutika energiasäästufunktsiooni. Pärast täislaadimist võib see töötada peaaegu 30 päeva (GPS-i andmete salvestamine staatilises režiimis iga 6 tunni järel).

pika ooteajaga gps-jälgija

3 töörežiimi

GPS-jälgija tuvastab automaatselt konteineri keskkonna hetkeseisu ja muudab režiimi staatilise režiimi (GPS-andmete üleslaadimine iga 3 tunni järel), maismaarežiimi (GPS-andmete üleslaadimine iga 10 minuti järel) ja laevarežiimi (GPS-andmete üleslaadimine iga 3 tunni järel) vahel.

3 töörežiimiga gps tracker

konteineri gps-jälgija

Tehnilised andmed:

Sidesüsteem: M770B GSM & WCDMA sidemoodul
Sidesagedus: GSM: 850/900/1800/1900MHz WCDMA: BAND1/BAND2/BAND5/BAND8
Tundlikkus: <-104dBm
GPRS: klass 1,2, TCP/IP
Vastuvõtutundlikkus: II klass RBER2% (-102 dBm)
Mälu: 32 + 32Mb
Faasi viga: RMSPE <5, PPE <20
Max väljund: GSM850/GSM900: 33 ± 3dBm, GSM1800/GSM1900: 30 ± 3dBm
Max sagedusviga: ± 0,1 ppm
GPS-kiip: MTK ülitundlik
Sagedus: GPS L1, 1575,42 MHz
GPS-kanal: 66
Asukoha täpsus: <10 meetrit
Jälgimistundlikkus: -165dBm
Tundlikkus: -148dBm
GPS-antenn: GPS-keraamiline antenn
Töötemperatuur: -20° ~ 70 ℃
Standard: IP65
Aku: 3800 mAh
Ooterežiim: kuni 60 päeva
Mõõdud: 200 mm (laius) x 104 mm (kõrgus) x 43 mm (paksus)
Kaal: 370g

Paki sisu:

1x GPS lokaator Profio GPS L-10
1x aku 3800 mAh aku
1x kruvide komplekt
1x manuaal

!!! GPS-lokaatori korralikuks tööks on vajalik soetada 1-10-aastane litsents TRACKSOLID PRO süsteemi kaudu jälgimiseks!!!

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole