19-tolline BNC-pistikuga ekraan HDMI/VGA/AV/USB/BNC sisendiga + kõlarid

Kood: 52-028
317,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 264,91 U$
laos Tooted on laos olemas, valmis saatmiseks. Eeldatav tarne 3-4 tööpäeva jooksul.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
+

19-tolline BNC-pistikuga ekraan HDMI/VGA/AV/USB/BNC sisendiga + sisseehitatud kõlarid, mis sobivad ideaalselt BNC-ühendusega CCTV-kaamerate vaatamiseks (pildi eraldusvõime 1440 x 900 pikslit).

Ostja kaitse

 • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
 • Garantii toodetele - 24 kuud
 • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

19-tolline BNC-pistikuga ekraan HDMI/VGA/AV/USB/BNC-sisendiga + sisseehitatud kõlarid, mis sobivad ideaalselt BNC-ühendusega CCTV-kaamerate vaatamiseks (pildi eraldusvõime 1440 x 900px) VGA, HDMI, AV või USB kaudu ühendamiseks. Selle vorming teeb see sobib piirkondadesse, kus on oluline turvakaamera/kaamerate pildi täpne ja selge kuvamine.

Selle spetsifikatsioonid on optimeeritud jälgimise ja jälgimise vajaduste jaoks, mis ei hõlma mitte ainult suurepärast pildikvaliteeti, vaid ka praktilisi seadistus- ja haldusvõimalusi. Selle monitoriga saate usaldusväärse tööriista, mis võimaldab teil minimaalse energiakuluga täpselt jälgida ja analüüsida turvakaameraid.

19-tolline CCTV monitor koos bnc-ga kaameratele lcd tft LED monitoridele

Suurepärane pilt suure detailsuse ja teravusega

Monitori valikul on kahtlemata üks olulisemaid parameetreid pilt. 19-tolline Active Matrix TFT LCD-ekraan eraldusvõimega 1440 x 900 px pakub suurepärast pilti suure detailsuse ja teravusega. Kvaliteetne TFT (Thin-Film Transistor) tehnoloogia tagab täpsed ja erksad värvid. See suudab pakkuda selget pilti hea kontrasti ja sujuvate värviüleminekutega, parandades seeläbi kasutaja visuaalse kogemuse üldist kvaliteeti. Lisaks pakub see ka kasutajasõbralikke seadistusvõimalusi 8 erinevas keeles.

bnc monitor 19-tolline Active Matrix TFT LCD monitor

Lai valik ühenduvuse ja sisu jagamise võimalusi

LCD ekraan sobib ideaalselt ühe või mitme kaamera kuvamiseks ning samas on sellel VGA pistikuga adapter ja väline BNC VGA või BNC sisendi kasutamiseks. Monitor on varustatud praktilise BNC-sisendiga, mis sobib turvakaamera vaatamiseks otse monitorilt, ilma et oleks vaja ühendust DVR-salvesti või HDMI-kaabli kaudu. Ühendage kaamera lihtsalt BNC-sisendi kaudu otse monitoriga. HDMI-, AV- ja USB-sisendite kasutamise võimalusega pakub see monitor laia valikut võimalusi erinevate elektrooniliste seadmete sisu ühendamiseks ja jagamiseks. Monitori juurde kuulub ka praktiline kaugjuhtimispult.

LCD ekraan 19 tolli eraldusvõimega 1440 x 900 px bnc kaamera

Eraldusvõime 1440 x 900 pikslit

1440 x 900 px eraldusvõimega ja 19-tollise suurusega monitor pakub optimaalset kombinatsiooni kõrgest eraldusvõimest ja mugavast ekraanisuurusest. Selle konfiguratsiooniga saate nautida teravamat ja detailsemat pilti, mis sobib ideaalselt töötamiseks ja sisu vaatamiseks. 19-tolline ekraan pakub piisavalt ruumi multitegumtööks ja mugavaks vaatamiseks, pakkudes suurepärase visuaalse kogemuse igapäevaseks kasutamiseks.

LCD LED monitor sisseehitatud kõlaritega bnc monitor

Integreeritud kõlarid

Monitor on varustatud otse korpusesse integreeritud kõlaritega , mis annab praktilise lahenduse töölaual korra hoidmiseks. Tänu sisseehitatud kõlaritele ei ole enam vaja täiendavaid välisseadmeid ja kaableid, mis aitab kaasa töökeskkonna lihtsamale ja esteetilisemale häälestamisele. See kaasaegne disain võimaldab tõhusalt kasutada monitori helivõimalusi ilma täiendavate ühenduste vajaduseta, parandades seeläbi tööruumi üldist esteetilist ja funktsionaalset iseloomu. Libisemisvastase pinnaga VESA alus, mille mõõtmed on 75 x 75 mm, võimaldab monitori hõlpsalt paigaldada.

lcd led monitor 19 tolli bnc vga hdmi av usb monitorid

Spetsifikatsioon:

 • 19-tolline Active Matrix TFT LCD (tavaline paneel)
 • Eraldusvõime: 1440*900 pikslit (16:10)
 • Kontrastsuhe: 500:1
 • Heledus: 250 cd/m2
 • Värvisüsteem: PAL NTSC
 • Vaatenurgad: 160°/160°
 • Monitori liides: HDMI/VGA/AV/BNC/USB lugeja
 • Taustavalgus: LED
 • Töötemperatuur: -10°C~ 60°C
 • Standard koos kõlaritega
 • Keel: 8 keelt
 • Toide: DC12V 2,6 - 3,3 A
 • Vesa alus: 75x75mm

Paki sisu:

 1. 19-tolline Active Matrix TFT LCD-ekraan
 2. BNC kaabel
 3. HDMI kaabel
 4. Toitekaabel
 5. Pult

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole