BNC monitor 21,5" LCD 1920x1080px + HDMI/VGA/AV/USB/BNC sisend + kõlarid

Kood: 52-029
361,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 301,59 U$
laos Tooted on laos olemas, valmis saatmiseks. Eeldatav tarne 3-4 tööpäeva jooksul.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
+

BNC monitor 21,5" LCD HDMI/VGA/AV/USB/BNC sisendiga + sisseehitatud kõlarid, mis sobivad ideaalselt BNC ühendusega CCTV kaamerate vaatamiseks (FULL HD pildi resolutsioon 1920 x 1080px).

Ostja kaitse

 • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
 • Garantii toodetele - 24 kuud
 • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

BNC-ekraan 21,5" LCD-ekraan HDMI/VGA/AV/USB/BNC sisendiga + sisseehitatud kõlarid, mis sobivad ideaalselt BNC-ühendusega CCTV-kaamerate vaatamiseks (FULL HD pildi resolutsioon 1920 x 1080px) ühendamiseks VGA, HDMI, AV või USB kaudu Selle formaat muudab selle sobivaks ruumidesse, kus on oluline turvakaamera/kaamerate pildi täpne ja selge kuvamine.

Selle spetsifikatsioonid on optimeeritud jälgimise ja jälgimise vajaduste jaoks, mis ei hõlma mitte ainult suurepärast pildikvaliteeti, vaid ka praktilisi seadistus- ja haldusvõimalusi. Selle monitoriga saate usaldusväärse tööriista, mis võimaldab teil minimaalse energiakuluga täpselt jälgida ja analüüsida turvakaameraid.

BNC monitor 21 tolli hdmi vga ja usb sisendiga

bnc monitor 21 tolli bnc hdmi vga ja usb sisend

Suurepärane pilt suure detailsuse ja teravusega

Monitori valikul on kahtlemata üks olulisemaid parameetreid pilt. 21,5-tolline Active Matrix TFT LCD-ekraan eraldusvõimega 1920 x 1080 pikslit ja IPS-paneeliga pakub suurepärast pilti suure detailsuse ja teravusega. Kvaliteetne TFT (Thin-Film Transistor) tehnoloogia tagab täpsed ja erksad värvid. See suudab pakkuda selget pilti hea kontrasti ja sujuvate värviüleminekutega, parandades seeläbi kasutaja visuaalse kogemuse üldist kvaliteeti. Lisaks pakub see ka kasutajasõbralikke seadistusvõimalusi 8 erinevas keeles.

CCTV monitor 21,5 tolli Active Matrix TFT LCD monitor koos bnc-pistikuga

Lai valik ühenduvuse ja sisu jagamise võimalusi

LCD ekraan sobib ideaalselt ühe või mitme kaamera kuvamiseks ning samas on sellel VGA pistikuga adapter ja väline BNC VGA või BNC sisendi kasutamiseks. Monitor on varustatud praktilise BNC-sisendiga, mis sobib turvakaamera vaatamiseks otse monitorilt, ilma et oleks vaja ühendust DVR-salvesti või HDMI-kaabli kaudu. Ühendage kaamera lihtsalt BNC-sisendi kaudu otse monitoriga. HDMI-, AV- ja USB-sisendite kasutamise võimalusega pakub see monitor laia valikut võimalusi erinevate elektrooniliste seadmete sisu ühendamiseks ja jagamiseks. Monitori juurde kuulub ka praktiline kaugjuhtimispult.

Monitor eraldusvõimega 1920 x 1080 pikslit, FULL HD ja suurusega 21,5 tolli, pakub optimaalset kombinatsiooni kõrgest eraldusvõimest ja mugavast ekraanisuurusest. Selle konfiguratsiooniga saate nautida teravamat ja detailsemat pilti, mis sobib ideaalselt töötamiseks ja sisu vaatamiseks. 21,5-tolline ekraan pakub piisavalt ruumi multitegumtööks ja mugavaks vaatamiseks, pakkudes teile igapäevaseks kasutamiseks suurepärase visuaalse kogemuse.

Full HD monitor TFT LCD monitor LED koos bnc kaameratele

Integreeritud kõlarid

Monitor on varustatud otse korpusesse integreeritud kõlaritega , mis annab praktilise lahenduse töölaual korra hoidmiseks. Tänu sisseehitatud kõlaritele ei ole enam vaja täiendavaid välisseadmeid ja kaableid, mis aitab kaasa töökeskkonna lihtsamale ja esteetilisemale häälestamisele. See kaasaegne disain võimaldab tõhusalt kasutada monitori helivõimalusi ilma täiendavate ühenduste vajaduseta, parandades seeläbi tööruumi üldist esteetilist ja funktsionaalset iseloomu. Libisemisvastase pinnaga VESA alus, mille mõõtmed on 75 x 75 mm, võimaldab monitori hõlpsalt paigaldada.

LCD LED monitor vesa 21 tolli bnc-ga kaameratele

Spetsifikatsioon:

 • 21,5-tolline Active Matrix TFT LCD (IPS-paneel)
 • Eraldusvõime: 1920*1080 pikslit (16:9)
 • Kontrastsuhe: 1000:1
 • Heledus: 250cd-300cd/m2
 • Värvisüsteem: PAL NTSC
 • Vaatenurgad: 178°/178°
 • Monitori liides: HDMI/VGA/AV/BNC/USB lugeja
 • Taustavalgus: LED
 • Töötemperatuur: -10°C~ 60°C
 • Standard koos kõlaritega
 • Keel: 8 keelt
 • Toide: DC12V 2,6 - 3,3 A
 • Vesa alus: 75x75mm

Paki sisu:

 1. 21,5-tolline Active Matrix TFT LCD-ekraan
 2. BNC kaabel
 3. HDMI kaabel
 4. Toitekaabel
 5. Pult

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole