KOMPLEKT – FULL HD kaameraga WiFi spiooniprillid + spioonitoru

Kood: 10-620
427,90 U$ 328,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 274,09 U$
laos Tooted on laos olemas, valmis saatmiseks. Eeldatav tarne 3-4 tööpäeva jooksul.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
+

SPY komplekt – Elegantsed puutetundlikud prillid FULL HD kaameraga ja WiFi + live videoedastus (Android/iOS), reaalajas side Spy telefonitoru kaudu.

Ostja kaitse

 • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
 • Garantii toodetele - 24 kuud
 • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

KOMPLEKT - SPY prillid, elegantsed puutetundlikud prillid FULL HD kaamera ja WiFi + reaalajas videoedastusega (Android/iOS) - täiuslik kaamera kamuflaaž ja koos Spy telefonitoruga on see ideaalne spioonikombinatsioon jälgimatuks jälgimiseks ja suhtlemiseks. Spiooniprillid hoolitsevad jäädvustatud piltide reaalajas edastamise eest kohaliku Wi-Fi levialas ja saate teise inimesega telefonis suhelda, kasutades Bluetoothi spioonipeakomplekti. Unikaalne spioonikomplekt leiab kasutust erinevates elusituatsioonides, kui vajate telefoni teel salajasi abi, kuid samas on vaja tagada video otseülekanne.

See on mõeldud õpilastele eksamite ajal, kauplejatele ärikohtumiste ajal ja muudeks olukordadeks.

KOMPLEKT – elegantsed FULL HD kaamera ja WiFi-ga puutetundlikud prillid + reaalajas videoedastus (Android/iOS) + reaalajas side Spy telefonitoru kaudu – täiuslik kaamera kamuflaaž. Stiilsetel ja samal ajal spioonprillidel on praktiline kasutusala jälgimatuks ümbruskonna jäädvustamiseks ja ülikergeks konstruktsiooniks vaid 40g . Need on mugavad igapäevaseks kasutamiseks. Samal ajal ei pea te vajutama ühtegi nuppu, sest need reageerivad ainult puudutusele. Nende spioonidega prillidega jäädvustad täpselt seda, mida näed ja samas on sul ilma igasuguse kahtluseta vabad käed.

Teiseks eeliseks on otseülekanne WiFi-ühenduse kaudu otse mobiiltelefonile läbi rakenduse " GPS CAM ", mis on vabalt saadaval Androidile ja iOS-ile. Rakenduse kaudu saate mitte ainult jäädvustatud pilte vaadata, vaid ka juba salvestatud videoid taasesitada. Prillid toetavad teie enda WiFi-võrgu loomist, mille leviulatus on kuni 30 m , võimaldades teil vaadata oma läheduses olevate sõprade otsesalvestust .

Prillides kaamera WiFi toega (mobiilirakenduse kaudu) – ideaalselt maskeeritud kaamera objektiiv

FULL HD kaamera ja WiFi-ga spioonipuuteprillid

Kaamera on prillide raami sisse ehitatud ja skaneerib läbi ühesuunalise läbipaistva plastiku, mis tagab selle salastatuse. Kaamera pole nähtav palja silmaga ega ühegi nurga all ega taustvalgustusega. Kasutamine on prilliraami välisküljel oleva puuteplaadi kaudu üsna lihtne ja see on mõeldud ka silmapaistmatuks. Jäädvustatud pilt salvestatakse kõrge Full HD eraldusvõimega 1920 x 1080p kiirusega 30 kaadrit sekundis microSD-kaardile , mille maksimaalne maht on kuni 32 GB. Prillid on varustatud integreeritud laetava akuga mahuga 280 mAh, mis on ehitatud otse eemaldatavasse varre.

Kui teil on vaja akut laadida, vabastage käepide ja laadige see mikro-USB-kaabli kaudu . Suureks eeliseks on see, et komplektis on veel üks akuga varuvars, mille kinnitad teise aku laadimise ajal prillide külge . See võimaldab teil pidevalt videot salvestada. Samuti hindate aku laadimise funktsiooni Powerbanki kaudu , mis tagab, et laetud aku on alati käepärast.

elegantsed prillid Full HD kaameraga – puutetundlik juhtimine

Spiooniprillid on teie jaoks ideaalne valik, kui teil on vaja kohtumisest kahtlusteta märkamatult jäädvustada . Prillid on laia kasutusvõimalusega, sest neid saad kasutada näiteks puhkusel, kontserdil või erinevate elukogemuste jäädvustamisel. Nendel spiooniprillidel on täiuslik kamuflaaž igasuguste kahtluste vastu, kuna need toimivad stiilse lisandina teie riietusele. Ühendades Full HD prillid USB kaudu arvutiga, töötavad need mälukaardilugejana ning saate salvestatud videoid ja fotosid otse arvutisse või sülearvutisse alla laadida.v

prillid wifi kaameraga - gpss cam rakenduse wifi komplekt

Prillide omadused:

pluss Elegantsed prillid HD kaameraga
pluss Video Full HD eraldusvõimega
pluss Puutetundlik juhtklaas prillide õlal
pluss WiFi-ühenduse tugi
pluss MicroSD-kaardi kasutamine kuni 32 GB

Prillide andmed:

Optika: 2,0 MP CMOS
Video eraldusvõime: 1920x1080p
Kaadri suhe: 30 kaadrit sekundis
Video tihendamine: H.264
Video formaat: AVI
Skaneerimisnurk: 70°
Mälukaardid: microSD-kaardid 8-32GB
Aku: 280 mAh
Aku eluiga: ca. 100 minutit (tööaeg)
Laadimisaeg: 1-2 tundi
Võrguühendus: WiFi
Toide: DC-5V
Toitekaabel: mikro-USB
Süsteemide tugi: iOS, Android
Mõõdud: 149mm x 146mm x 41mm
Kaal: 40 g

Spioonitoru bluettooth 20W võimendiga uusim mudel - igaüks meist teab elusituatsioone, kus oleks väga tänulik, kui keegi saaks nõu anda või aidata keerulises olukorras, ilma et keegi sellest teaks.

Spioonitoru on revolutsiooniline seade, mis võimaldab teil mobiiltelefoni või saatja kaudu kellegagi kaugelt ühendust võtta, ilma et keegi seda teaks. Põhimõte on lihtne, lihtsalt sisestage juhtmevaba spioonikuul (mida selle miniatuurse suuruse tõttu pole näha) kõrva ja riputage kaela Bluetoothi kaelakee (mobiiltelefoniga sidumiseks), millel on ultravõimsus ja 20 W võimsusvõimendi. , mille kaudu edastatakse signaal juhtmevabalt kuularisse, kus signaal muutub hääleks.

Soovitame klientidel mitte osta kontrollimata müüjate kaudu odavaid ja madala kvaliteediga spioonikõrvaklappe.

Meil on spioonitorule 24-kuuline garantii. Asjatundlik nõustamine ja teenindus. Spiooni kõrvaklapid on kujundatud nii, et need sobiksid ideaalselt kõrva trummikile, nii et need pole üldse märgatavad. Need on valmistatud kahjutust materjalist.

spioonitoru

Populaarse spioonikuulari uusim täiustatud mudel . Võrreldes eelmise mudeliga on sellel täiustatud anatoomiline kuju, mis kaitseb kõrva ideaalselt ümbritsevasse heli lekkimise eest. Telefonitoru koosneb tundlikust vastuvõtjast (poolist), stabiilsest mikrokõlarist , millel on väga puhas ja selge heli ning vähendatud müra.

Spiooni telefonikomplekt - aasa kaelakee

Kuular sisestatakse lihtsalt teie kõrva kõrvakanalisse. Telefonitoru külge on kinnitatud poolläbipaistev konks, millega kuularit on lihtne välja võtta. Telefoni veelgi lihtsamaks käsitsemiseks pakume meie e-poes magnetpintsetti . Pakendis on aku, mis kestab kuni 7 tundi.

spiooni kuular

Spiooni kuulari omadused

pluss Professionaalne disain, suurepärane helikvaliteet
pluss Ergonoomiline kuju, mugav käsitsemine
pluss Aku: 1,55 V (337 SR 416SW) aku tööiga kuni 7 tundi
pluss Mõõdud: 13x6mm
pluss Töösagedus: kõik sagedused
pluss Bluetooth-ühendus mobiilseadmetega.
pluss Lihtne juhtida ja kõnesid vastu võtta.
pluss Vabakäeseade kahesuunaliseks suhtluseks.
pluss Võimalus alustada salvestamist otse telefonist - MP3-failide esitamiseks.
pluss Kõneaeg ühe laadimisega on kuni 12 tundi, ooterežiimis kuni 130 tundi.
pluss Bluetoothi silmus sisaldab sisseehitatud liitiumakut 700 mAh
pluss Bluetoothi silmus sisaldab 20 W võimendit
pluss Integreeritud mikrofon

Spioonitorude võrdlustabel

Komplekti pakend sisaldab

 1. WiFi prillid kaameraga
 2. 2x prillide vars koos kätega
 3. Micro USB kaabel
 4. Puhastuslapp
 5. USB koos tarkvaraga
 6. Prillide kasutusjuhend
 7. Uusim spioonikuul
 8. Mikrofon
 9. Bluetooth aas 20W kaela riputamiseks
 10. USB-kaabel
 11. Toiteadapter
 12. Telefoni käsiraamat

märkama

Miks osta spioonitehnikat meie e-poe kaudu?

Iga uut toodet testime mõne nädala jooksul ja peale lõppülevaatust on see müügis
Meie pakkumine ei ole turu suurim, kuid pakume ainult meie poolt testitud tooteid - kvaliteetseid ja usaldusväärseid spioonitooteid
Me ei ole kõige odavamad, kuid meie kliendid on rahulolevad kliendid
Paljude aastate kogemus spioonitoodete ( spioonkaamerad , spiooniseadmed) müügi alal üle 12 aasta
Ekspertnõustamine toodete paigaldamisel ja reguleerimisel (telefoni või e-posti teel)
Pakume kõikidele toodetele 24-kuulist garantiid ja tasuta tagastamist 14 päeva jooksul alates tarnimisest
Meie koostöö ei lõpe müügiga, pakume kvalifitseeritud klienditeenindust
Pretensiooni korral püüame lühendada menetlemise aega miinimumini (tavaliselt 7-14 päeva). Kui kaup ei tööta, on lahenduseks vahetus uue kauba vastu

MÄRKUS. Konkureerivad tooted (oluliselt madalamate kuludega), mille kujundus võib teie arvates olla sama, kuid need kasutavad madala kvaliteediga komponente, nagu võimendid, akud jne, mille tulemuseks on toote odav (odavam) versioon, seega mõjutavad need oluliselt kogu kvaliteeti ja kasutusiga. Sellest lähtuvalt soovitame oma klientidel kaaluda investeeringute tasuvust ja ostu sooritamist vastavalt sellele asjaolule.

Tootearutelu (1)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

han

mobiili kuupäev

hans vastama

Tere,
Kas saate prillide salvestisi teisaldada teise nutitelefoni, kasutades mobiilset andmesidet (nt 4G)? ilma WiFi või WLAN-ita?

Tõlgitud keelest: de
0
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (1)

95%
95%
Spyman2023

prillid - komplekt

Prillidel on silmapaistmatu kaamera
Telefon on täiesti pisike
Usaldusväärne ülekanne

Suurepärane spioonikomplekt. Prillid on silmapaistmatud, keegi ei tunne ära, et neis on kaamera. Tänu telefonitorule ja mikrofonile saab rakenduse kaudu pilti vaadata ka mobiiltelefonis. Ma kasutan seda sageli ja nad pole veel pettunud.

Tõlgitud keelest: sk