GSM-pliiatsi vigade detektor

Kood: 09-002
48,40 U$ Hind ilma käibemaksuta: 40,34 U$
ette tellida Toote kohaletoimetamine umbes 1-3 nädalat.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Müüa hea hinnaga putukate tuvastaja GSM Pen, mida saate osta veebist meie e-poest. Vaadake meie pakkumist ja leidke see, mida otsite.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

See on pliiats, mis toimib GSM-detektorina, olenemata sellest, kas teie kodus, kontoris või mujal on vigu või juhtmevaba signaali. See spetsiaalselt disainitud pliiats selgitab välja ka selle, kas teie mobiiltelefonil pole viga. Kui pliiats püüab saatesignaali, hakkab kollane LED vilkuma (sära).

See seade töötab kõigil GSM-sagedustel, sealhulgas juhtmeta kaameratel. Saate hõlpsasti teada, kas keegi teie piirkonnas räägib telefoniga või kui teie telefon on kellegi manipuleerimise all. Vilkumine peab kestma pidevalt vähemalt umbes 1 minut või kauem ning on veel vähem kindel, et telefoni kaudu saadetakse andme- või helisignaal.

gsm detektor ploštíc pero

GSM-pliiatsi detektor , traadita seade tuvastab sagedused 900/1200/1300 ja 2400 / 2600/3000MHz. Tuvastab traadita signaalid 10 meetri raadiuses. Teie privaatsus on juba kaitstud, miski ei üllata teid. Pliiatsil on ka UV-valgus pangatähtede kontrollimiseks. Mida rohkem VF-signaalile lähenete, seda tugevam on värviline valgus. Müüa GSM Pliiatsi vigade detektor, mida saate osta meie e-poest vastuvõetava hinnaga. Vaadake meie pakkumist ja leidke see, mida otsite.


Spetsifikatsioon GSM-pliiatsi vigade tuvastaja:

1. Aku: 4,5 V, kasutades LR-44 x 3 tk (kaasas)
2. Detektiivväljund: LED vilgub (lambi värvi LED)
3. Detective Induction Titul: 100MHz ~ 3GHz (seade püüab kinni ka alla 900MHz sageduse, kuid saatja peab olema vähemalt 200 mA kiirgusvõimsusega)
4.Töötarve: 30uA
5. Vilkuv LED vool: 1mA
6.Kasutusjuhised
7.Anduri mõõdud: 146x 10 mm Φ. kompaktne suurus
8.Paki mõõdud: 178x38x18mm kompaktne suurus

!!! Müüja ei vastuta nende toodete väärkasutuse eest ebaseaduslikel eesmärkidel. Enne kasutamist on oluline tutvuda riigis kehtivate toodetega töötamise tingimustega (õigus, tehn. eeskirjad, märguanded jne.)!!!

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole