GSM RF veadetektor

Kood: 09-003
52,80 U$ Hind ilma käibemaksuta: 44,00 U$
ette tellida Toote kohaletoimetamine umbes 1-3 nädalat.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
+

Müüa GSM veadetektor, mida saate osta meie e-poest vastuvõetava hinnaga. Vaadake meie pakkumist ja leidke see, mida otsite.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

GMS RF Veadetektor on seade, mis toimib GSM-detektorina, olenemata sellest, kas vead või mis tahes traadita signaal teie kodus, kontoris või mujal.

See spetsiaalselt loodud seade tuvastab ka selle, kas teie mobiiltelefonil pole viga. Kui seade võtab edastussignaali, hakkab see vilistama või vibreerima ning rohelised LED-tuled lülituvad sisse ja helendavad vastavalt signaali intensiivsusele.

GSM-detektor töötab kõigil GSM-sagedustel, sealhulgas juhtmeta kaameratel. Saate hõlpsasti teada, kas keegi teie piirkonnas räägib telefoniga või kui teie telefon on kellegi manipuleerimise all. Vilkumine, vile või vibreerimine peab kestma vähemalt 1 minut või kauem ning on veelgi kindel, et telefoni kaudu saadetakse andmeid või helisignaali. Seade suudab probleemideta tuvastada traadita kaameraid, kuulamisvigu või muid juhtmeta seadmeid. Müüa GSM-detektor, mida saate osta meie e-poest soodsa hinnaga. Vaadake meie pakkumist ja leidke see, mida otsite.

gsm detektor

Seade toetab ka kõrvaklappide ühendamist juhuks, kui on vaja läbi viia vaikne tuvastamine, st ilma helita. GSM signaali tuvastusulatus on kuni 10 M (olenevalt tuvastatud GSM signaali tugevusest).

Sagedusvahemik: 860-965MHZ (GSM); 1805-1880 MHz (DCS); 1930-1990 MHz (PCS)

!!! Müüja ei vastuta nende toodete väärkasutuse eest ebaseaduslikel eesmärkidel. Enne kasutamist on oluline tutvuda riigis kehtivate toodetega töötamise tingimustega (õigus, tehn. eeskirjad, märguanded jne.)!!!

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole