Heliblokeerija - kaasaskantav hääle ultraheli kuulamise (salvestuse) segaja + 6000 mAh + kaugjuhtimispult

Kood: 09-144
218,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 182,41 U$
laos Tooted on laos olemas, valmis saatmiseks. Eeldatav tarne 3-4 tööpäeva jooksul.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
+

Heliblokeerija – kaasaskantav heli-ultraheli kuulamise (salvestuse) segaja + 6000 mAh aku + kaugjuhtimispult. Parim valge müra generaator.

Ostja kaitse

 • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
 • Garantii toodetele - 24 kuud
 • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

Heliblokeerija - kaasaskantav hääle ultraheli kuulamise (salvestuse) segaja + 6000 mAh aku + kaugjuhtimispult. Parim valge müra generaator.   See seade takistab helisalvestise loomist. Selle põhiülesanne on tagada kasutaja privaatsus, sekkudes digitaalsete salvestusseadmete töösse, kasutades heli, mida inimkõrv ei taju. Blokeerija takistab tõhusalt mis tahes professionaalsel seadmel helisalvestiste loomist, mis muudab selle ideaalseks kasutamiseks kodus, kontoris või teie reisidel.

audio hääle blokeerija - heli segaja valge müra generaator
8 tundi pidevat kasutamist

Salvestusblokeerija on varustatud kvaliteetse ja vastupidava akuga mahuga 6000 mAh , mis tagab kuni 8 tundi pidevat kasutust ühe laadimisega. Tänu sellele suure mahutavusega akule saavad kasutajad kasutada seadet pikki tunde, ilma et peaks kartma selle tühjenemise pärast, mis sobib ideaalselt pikemateks koosolekuteks, konverentsideks või reisimiseks. Aku vastupidavus tähendab, et võite olla kindel selle pikaajalises töökindluses ja tõrgeteta töös ka nõudlikes tingimustes. See akufunktsioon võimaldab kasutajatel seadme potentsiaali maksimeerida , ilma et oleks vaja sagedast laadimist.

diktofon helisalvestuse blokeerija segaja mikrofonide jaoks

Kasutusmugavus

Salvestusblokeerija on loodud lihtsust ja kasutusmugavust rõhutades. Juhtimine on äärmiselt intuitiivne tänu ühele nupule, mis on kaugjuhtimispuldi osa. Võimaldab kasutajatel hõlpsasti blokeerija funktsioone aktiveerida või deaktiveerida. Seade pakub ka kolme suunasignaali väljundit , mis parandab selle tõhusust soovimatute helisalvestiste blokeerimisel erinevatest suundadest. Kahetasandilise reguleeritavuse abil saavad kasutajad reguleerida blokeerimise intensiivsust vastavalt oma vajadustele ja olukorrale.

heli segaja – katkestab helisalvestuse edastamise

Kaasaskantav mobiilne toiteallikas

Salvestusblokeerija ei ole mitte ainult tõhus vahend privaatsuse kaitsmiseks soovimatute helisalvestiste eest, vaid toimib ka kaasaskantava mobiilse toiteallikana (väline aku) . See võimaldab laadida mobiilseadmeid, nagu nutitelefonid ja tahvelarvutid, muutes selle ideaalseks kaaslaseks liikvel olevatele inimestele. Integreeritud mobiilse toitefunktsiooniga pakub blokeerija kahekordset kasu – kaitseb soovimatute salvestuste eest, tagades samal ajal toite kättesaadavuse teistele seadmetele, mis on eriti kasulik pikkadel reisidel või siis, kui muud toiteallikad pole saadaval.

kaasaskantav heli valge müra generaator – helisalvesti segamisblokeerija


Spetsifikatsioon:

 • Häired digitaalsete seadmete töös
 • Ohutu ultraheli tehnoloogia
 • Topeltpult, ulatus 1-50m
 • 6000 mAh aku
 • Ühe laadimisega kestab kuni 8 tundi
 • Alumiiniumist disain, mitme töörežiim
 • Stabiilne ja pikaajaline töö
 • 5V USB toiteallikas


Paki sisu:
1x kaasaskantav helisalvestuse blokeerija
1x kaugjuhtimispult
1x USB kaabel
1x manuaal

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole