Juhtmeta nähtamatu kuular Agent 008 + Bluetoothi käekell

Kood: 09-008
220,00 U$ Hind ilma käibemaksuta: 183,34 U$
ette tellida Toote kohaletoimetamine umbes 1-3 nädalat.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
+

Juhtmeta nähtamatu kuular Agent 008 + Bluetooth Watch – spioonikuulari uusim versioon kvaliteetsema signaaliedastusega (vähendatud müra ja parem kuuldavus) ja Bluetoothi signaali ulatusega kuni 35 cm. Hetkel parima kvaliteediga spioonikuularite mudel

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

Juhtmeta nähtamatu kuular Agent 008 + Bluetooth Watch – spioonikuulari uusim versioon kvaliteetsema signaaliedastusega (vähendatud müra ja parem kuuldavus) ja Bluetoothi ​​signaali ulatusega kuni 35 cm. Hetkel turu parima kvaliteediga spioonikuularite mudel.

Kõik teavad teie elus olukorda, kus te hindaksite, kui keegi teile keerulises olukorras nõu annaks või abistab ja et keegi ei tea sellest. See sobib õpilastele testide ajal, kauplejatele äriläbirääkimistel ja muudes olukordades.

Uus spioonikuular Agent 008 koos Bluetoothi ​​kellaga on revolutsiooniline seade, mis võimaldab teil mobiiltelefoni või raadio kaudu kellegagi kaugelt ühendust võtta ja keegi ei saa sellest teada. Põhimõte on üsna lihtne, lihtsalt sisestage kõrva juhtmevaba spioonikuul, mis oma väikeste mõõtmete tõttu pole nähtav, ja kasutage spetsiaalselt modifitseeritud Bluetoothi ​​kella ja kella kaudu edastatakse signaal mobiiltelefonist spioonikuularisse. Telefonikõne helitugevus on vaja seada maksimaalseks. Mikrofon asub kellas.

Soovitame klientidel mitte osta kontrollimata müüjate kaudu odavaid Micro Wirelessi nähtamatute kõrvaklappide imitatsioone.

Anname garantii - 24 kuud garantiid. Professionaalne nõustamine ja teenindus.

spioon bluetooth käekell

Mikrospioonikuulari Agent 008 uusim mudel koos Bluetooth-kellaga.

Spiooni kõrvaklapid on kujundatud nii, et need sobiksid täpselt kuulmekile – nii et need pole märgatavad . See on valmistatud mittetoksilisest materjalist. Müüa hea hinnaga juhtmevaba spiooni kuular bluetooth kellaga mida saad osta internetist meie e-poest. Vaadake meie pakkumist ja leidke see, mida otsite .

mikrokõrvaklapp koos kellaga


Spioonikuulari omadused
•Professionaalne disain, suurepärane helikvaliteet
• Ergonoomiline disain, mugav käsitsemine
• Aku:
1,55 V (337 SR 416SW), b aku eluiga kuni 5 tundi
• Mõõdud: 3x5x7mm
• Töösagedus: kõik sagedused


Juhtmeta spioonikuularite tarvikud
- Spioonikuul Agent 008
- Bluetoothi ​​käekell
- Bluetooth-adapter kella laadimiseks

nähtamatu kõrvaklapp

!!! Müüja ei vastuta nende toodete väärkasutuse eest ebaseaduslikel eesmärkidel. Enne kasutamist on oluline olla kursis toodetega töötamise tingimustega (õigus, tehn. ettekirjutused, väljakuulutused jne) riigis!!!

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole