Käeshoitav veadetektor + GPS-lokaatorid 2G/3G/4G/LTE/WIFI + kaamerad

Kood: 09-108
218,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 182,41 U$
laos Tooted on laos olemas, valmis saatmiseks. Eeldatav tarne 3-4 tööpäeva jooksul.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
+

Käeshoitav veadetektor + GPS-lokaatorid, 2G/3G/4G/LTE mobiilisignaali detektorid, WIFI juhtmevabad peidetud kaamerad ja magnetväljad.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

Käeshoitav veadetektor + GPS-lokaatorid, 2G/3G/4G/LTE mobiilisignaali detektorid, WIFI juhtmevabad peidetud kaamerad ja magnetväljad. Sellel ülitundlikul detektoril on sisseehitatud laetav aku mahutavusega 1600 mAh ja eluiga kuni 35 tundi . See suudab jäädvustada magnetvälju ja elektromagnetlaineid – avastate peidetud wifi-kaamerad, GPS-lokaatorid, kuulamisseadmed või GSM-signaaliga seadmed . Selle originaalne digitaalse magnetvälja tuvastamise tehnoloogia suudab tõhusalt tuvastada nõrku magnetvälja signaale. Magnetvälja mõõtmise tuvastuskaugus on kuni 200 mm. Komplektis on ka praktiline reguleeritava hanekelaga LED valgusti.

veadetektor pihuarvuti – gsm-signaali tuvastamine

Seda detektorit kasutatakse isikliku privaatsuse tagamiseks. Seda on lihtne kasutada ning leiad kiiresti üles wifi kaamera peidetud objektiivi ning leiad peidetud kaamerate ja kuulamisseadmete signaali. See tuvastab teie auto GPS-lokaatori ja jälgib wifi ja GSM-signaali allikat . Detektoril on sisseehitatud laetav aku, mida laetakse USB kaabli kaudu. Detektor on kerge, nii et võite selle endaga kõikjale kaasa võtta, olgu siis ärireisidele või puhkusele – kaitske oma privaatsust soovimatu jälgimise eest.

gsm signaali detektor käeshoitav

Kindlasti leiab see kasutust hotellides, pansionaatides, kontorites, riietuskabiinides, avalikes tualettruumides, spordisaalides jne. Spioonikaameraid saab peita erinevatesse asjadesse, nagu lambipirn, suitsuandur, seinakell, lamp, televiisor, äratuskell, ilmajaam, kõlar, pliiats, võtmehoidja, prillid või muud esemed. Tänu sellele seadmele saate tõhusalt ära hoida pealtkuulamist, salajast filmimist ja isikuandmete väärkasutamist. Detektorit hindavad kindlasti inimesed, kes kasutavad sageli pangakaarte, reisivad ja magavad hotellides, kaunid naised, kes kaitsevad oma privaatsust paparatsode eest. Saate seda kasutada ka ärikohtumisteks, salajasteks koosolekuteks, eksamiteks ja intervjuudeks.

gsm-signaalide kasutusdetektor

Detektoril on valgus- ja helisignaalid , tänu millele saate spiooniseadme kiiresti tuvastada. Leiad lihtsalt ja kiiresti autosse peidetud GPS-lokaatori . Tänu reguleeritavale rattale saate määrata tuvastamise tundlikkust.

kaasaskantav gps-lokaatorite detektor


Tehnilised andmed:

Sagedusvahemik: 1MHz-2,8GHz
Tuvastamise dünaamiline ulatus:> 72Db
Tundlikkus: 0,030,03mv
Tuvastamisulatus: 2,4GHz 15m2; sagedusel 1,2 GHz 26 m2; mobiili signaal GSM/2G/3G/4G 5-25m2
Magnettuvastus: 50mm-300mm
Näit: LEDid ja piiksud
Toiteallikas: laetav liitiumaku 3,7V mahutavusega 1600mAH
Väline LED-valgusti: jah
Töövool: 45-75mA
Vastupidavus: kuni 20-35 tundi
Materjal: ABS
Kaal: 275g
Mõõdud: 380x12x10mm

Paki sisu:

1x detektor
1x LED valgusti painduva kaelaga
1x USB/DC laadimiskaabel
1x manuaal

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole