Peidetud kaameradetektor – Profi Spy otsija IR LED-iga 940nm ja 2,2-tolline LCD-ekraan

Kood: 09-081
130,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 109,09 U$
laos Tooted on laos olemas, valmis saatmiseks. Eeldatav tarne 3-4 tööpäeva jooksul.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
+

Peidetud kaameradetektor – Profi Spy-otsija IR LED-iga 940nm ja 2,2-tolline LCD-ekraan – professionaalne juhtmevaba parima kaameraotsija ja veapuhastaja.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

Varjatud kaamera detektor - Profi Spy leidja IR LED 940nm 2,2" LCD-ekraaniga - professionaalne juhtmevaba parima kaamera otsija ja vigade pühkija. Seda peidetud kaamera detektorit kasutatakse isikliku privaatsuse kaitsmiseks. Seda on lihtne kasutada ja leiate kiiresti spiooni peidetud kaamera objektiiv. See jäädvustab ka peidetud öiste spioonikaamerate nähtamatut öist nägemist (940 nm).

Kindlasti leiab seda kasutust hotellides, pansionaatides, kontorites, riietuskabiinides, avalikes tualettides, spordisaalides jne. Spioonikaameraid saab peita erinevatesse asjadesse , nagu lambipirn, suitsuandur, seinakell, lamp, teler, äratuskell. , ilmajaam, kõlar, pliiats, võtmehoidja, prillid või muud esemed. Tänu sellele seadmele saate tõhusalt ära hoida pealtkuulamist, salajast filmimist ja isikuandmete väärkasutamist . Detektorit hindavad kindlasti inimesed, kes kasutavad sageli pangakaarte, reisivad ja magavad hotellides, kaunid naised, kes kaitsevad oma privaatsust paparatsode eest . Saate seda kasutada ka ärikohtumisteks, salajasteks koosolekuteks, eksamiteks ja intervjuudeks.

Varjatud kaamera detektor

Detektoril on 2 kasutusrežiimi:

Valgusrežiim - kasutatav päeval, isegi öösel - pärast tuvastustulede sisselülitamist vaadake lihtsalt pildiotsijasse ja kontrollige vastavalt ruumi. asukoht, kus peidetud kaamerad peaksid asuma. Saate valida nelja vilkumissageduse taseme vahel. Peidetud kaamera objektiivi näete eredalt hõõguva punase punktina (punktina), kui suunate tuvastusvalguse peidetud kaamerale.

LCD-ekraani režiim - kasutatav ainult öösel - pärast tuvastustulede ja monitori sisselülitamist saab asuda skaneerima ruumi, vastavalt asukohti, kus peaksid asuma peidetud kaamerad. Saate valida nelja vilkumissageduse taseme vahel. Peidetud kaamera objektiivi näete eredalt hõõguva punase punktina (punktina), kui suunate tuvastusvalguse peidetud kaamerale.

kaamera detektor

Tänu miniatuursetele mõõtmetele ja väikesele kaalule on teil see detektor alati kaasas.

spioonikaamera detektor

Komplektis on ka testobjektiiv ja test öö IR LED nähtamatu valgus, millega õpid kiiresti paljastama peidetud kaameraid ja öövaatluskaameraid.

parim peidetud kaamera detektor

Funktsioonid:

pluss väike suurus ja väike kaal
pluss tuvastustulede reguleeritav sagedus
pluss ekraan
pluss laetav aku
pluss katsekaamera


Spetsifikatsioon:

Toiteallikas: sisseehitatud taaslaetav liitiumaku mahutavusega 450mAh
Laadimine: DC5V/1A USB-kaabli abil
Ooterežiim: u. kuni 3 kuud
Laadimisaeg: 3-4 tundi
Tööaeg: 2-2,5 tundi
Monitori suurus: 2,2"
Kaal: 160g
Mõõdud: 10,3x6,2x1,5 cm

Paki sisu:

1x peidetud kaamera detektor
1x Micro USB kaabel laadimiseks
1x Testkaamera - objektiiv + IR LED valgus öise nägemise jaoks
1x manuaal

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole