Professionaalne kaasaskantav juhtmevaba spioonidetektor

Kood: 09-034
141,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 118,25 U$
ette tellida Toote kohaletoimetamine umbes 1-3 nädalat.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
+

Professionaalne kaasaskantav juhtmevaba spioonidetektor (video ja heli) suurepärane turvatööriist privaatsuse ja teie turvalisuse kaitsmiseks

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

Professionaalne kaasaskantav juhtmevaba spioonidetektor (video ja heli) suurepärane turvatööriist privaatsuse ja teie turvalisuse kaitsmiseks. Veenduge, et keegi ei jälgiks teid, keegi ei püüaks jõuda salajasele teabele, mis võib teid kahjustada. Uusim spioonidetektor tuvastab mis tahes vigade allika, peidetud kaamerad ja muud spiooniseadmed.

spioonivastane detektor

Juhtmeta spioonidetektoris kasutatav tehnoloogia võimaldab teil tuvastada mis tahes lõksu. Juhtimine on väga lihtne , lihtsalt keerake nuppu ja detektor alustab tööd. Hetke pärast kuvatakse kõik raadiolainete baasil töötavad seadmed. Otsingu suurema täpsuse tagamiseks on detektor varustatud peenhäälestusega ja kümne LED-indikaatori kuvamisega, mis näitavad, kui kaugel olete allikast.

bezdrotovy Plošticová detektor

Toote spetsifikatsioonid:

Sagedus: 1 MHz-8000 MHz, põhituvastusvahemik 20 MHz, 6000 MHz
Vastutusala: 10-20 m
Näidurežiim: 10-kraadine LED-tulpdiagramm (suureneva häireheliga)
Toide: 9V patarei (kaasas)
Tööaeg: 120 minutit
Põhitoote mõõdud: 120x62x23mm (PxLxK)

Paki sisu:

  • Spioonivastane detektor
  • Aku
  • Antenn
  • Käsiraamat

Miks osta meilt spioonitehnoloogiat?

Oleme aastatepikkuse kogemusega spioonitehnoloogia otsene importija ja turustaja. Meie nõuded pakutavate toodete töötlemise ja täiustamise osas konsulteerime otse tootjaga. Iga toode, mille müüki kaasame, peab läbima sissepääsu kvaliteedikontrolli ja alles siis kaasatakse meie spioonitoodete pakkumisse.

Meie testid näitavad, et müüme tehnikat, mis on konkureerivate toodetega võrreldes tõhusam ja pikema elueaga. Ootamatute tehniliste probleemide korral püüame olukorra võimalikult kiiresti lahendada kliendi rahulolu nimel.

!!! Müüja ei vastuta nende toodete väärkasutuse eest ebaseaduslikel eesmärkidel. Enne kasutamist on oluline tutvuda riigis kehtivate toodetega töötamise tingimustega (õigus, tehn. eeskirjad, märguanded jne.)!!!

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole