Spioonikuul – 9V akuga induktsioonsilmus

Kood: 09-006
82,50 U$ Hind ilma käibemaksuta: 68,75 U$
ette tellida Toote kohaletoimetamine umbes 1-3 nädalat.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
+

Spioonikuul – 9V akuga induktsioonsilmus, mida saad osta internetist meie e-poest. Vaadake meie pakkumist ja leidke see, mida otsite.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

Spioonikuul – 9V akuga induktsioonsilmus – kõik teavad olukorda sinu elus, kui hindaksid, et keegi saaks sind nõustada või aidata keerulises olukorras ja ilma, et keegi sellest teaks. See on loodud õpilastele testimise, eksamite ajal, kauplejatele ärikohtumiste ajal ja muudeks olukordadeks

Nähtamatu spioonikuular Agent 008 on revolutsiooniline seade, mis võimaldab teil mobiiltelefoni või raadiosaatjate abil kaugühenduse luua, kuid keegi ei tea sellest. Põhimõte on üsna lihtne, lihtsalt sisestage kõrva juhtmevaba spioonikuul, mis on oma väikeste mõõtmetega peaaegu nähtamatu, riputage kaelale induktsioonisilmus, mille kaudu edastatakse signaal juhtmevabalt kuularisse, kus signaal muudetakse hääleks. . Induktsioonsilmus tuleb kaabli kaudu ühendada mobiiltelefoniga kõrvaklappide sisendi kaudu. Telefoni helitugevus on vaja seada maksimaalseks. Samal ajal peate kasutama 2x 9V akut tõhusaks signaaliedastuseks spioonikuularile.

Soovitame klientidel mitte osta kontrollimata müüjate kaudu odavaid halva kvaliteediga spioonikuularite imitatsioone.

Spioonikuulari garantii - 24 kuud. Asjatundlik nõustamine ja teenindus.

Spiooni kõrvaklapid on kujundatud nii, et need mahuksid kuulmekile – et oleksid silmapaistmatud. See on valmistatud mittetoksilisest materjalist. Nähtamatu spioonikuular Agent 008 Müüa suurepärase hinnaga, mida saad osta internetist meie e-poest. Vaadake meie pakkumist ja leidke see, mida otsite.

nähtamatu spioonikuul

Spiooni kuulari omadused
• Professionaalne disain, suurepärane helikvaliteet
• Ergonoomiline disain, mugav käsitsemine
• Aku: 1,55 V (SR 416SW 337) Aku eluiga kuni 5 tundi
• Mõõdud: 3x5x7mm
• Töösagedus: kõik sagedused


Spiooni kõrvaklappide tarvikud
- Spiooni kuular
- Aku: 1,55 V
- Väline mikrofon
- Induktsioonsilmus kaelal
- Pistikupesa mobiiltelefoni jaoks
- Käsiraamat inglise keeles
- Vaja on 2 tk 9V patareid (ei kuulu komplekti)

spiooni kuular

Miks osta spioonitehnoloogiat meie poe kaudu?

Oleme aastatepikkuse kogemusega spioonitehnoloogia otsene maaletooja ja turustaja. Meie nõuded toodete töötlemise ja täiustamise osas konsulteerime otse tootjaga. Iga müügis olev toode läbib sisenemise kvaliteedikontrolli ja alles pärast seda paigutatakse meie spioonitoodete pakkumise hulka.

Meie testid näitavad, et meie müüdud tehnika on konkurentsivõimeliste toodetega võrreldes tõhusam ja pikema elueaga . Ootamatute tehniliste probleemide korral püüame olukorra kiiremas korras lahendada kliendi rahulolu suunas.

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (1)

30%