Spioonikuul Agent 007 + Bluetoothi pliiats

Kood: 09-009
165,00 U$ Hind ilma käibemaksuta: 137,50 U$
välja müüdud Vabandame, kuid see toode on välja müüdud. See toode ei ole enam saadaval.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
Crypto

Müüa Bluetooth-pliiatsiga spioonikuular, mida saate osta meie e-poest vastuvõetava hinnaga. Vaadake meie pakkumist ja leidke see, mida otsite.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

Kõik teavad teie elus olukorda, kus te hindaksite, et saate kellegagi nõu pidada, raskes olukorras abi küsida ja ilma, et keegi sellest teaks. See on tehtud õpilastele testimise ajal, kauplejatele ärikohtumiste ajal ja muudeks olukordadeks.

Bluetooth-pliiatsiga spioonikuular Agent 007 on revolutsiooniline seade, mis võimaldab teil mobiiltelefoni või raadio kaudu kellegagi kaugühendust luua, kuid ilma, et keegi sellest teaks. Põhimõte on üsna lihtne, piisab, kui sisestada juhtmevaba spioonikuular kõrva ja tänu selle väiksusele pole see tõesti nähtav, ning kasutada spetsiaalselt loodud Bluetooth pliiatsit , mille kaudu edastatakse signaal juhtmevabalt kõrva. siis muudetakse sgnal hääleks. Induktsioonlõime on vajalik mobiiltelefoniga ühendamiseks (kaabli kaudu). Telefonikõne helitugevus on vaja seada maksimaalseks.

Spiooni kuular on disainitud nii, et see sobiks täpselt kõrva – see tähendab, et need on täiesti silmapaistmatud. See on valmistatud mittedefektsest materjalist. Juhtmeta spioonikuular - müügil Bluetoothi pliiatsiga, saate osta meie e-poest veebist vastuvõetava hinnaga. Vaadake meie pakkumist ja leidke see, mida otsite.

juhtmevaba kõrvaklapp


Spiooni kuulari omadused
• Professionaalne disain, suurepärane helikvaliteet
• Ergonoomiline disain, mugav manipuleerimine
• Aku: 1,55 V (337 SR 416SW) Aku eluiga kuni 5 tundi
• Mõõdud: 3x5x7mm
• Töösagedus: kõik sagedused


Spioonikuularite tarvikud
- Spiooni kuular Agent 007
- Bluetoothi pliiats
- Bluetooth-adapter pliiatsi laadimiseks

juhtmevaba peakomplekt

!!! Müüja ei vastuta nende toodete väärkasutuse eest ebaseaduslikel eesmärkidel. Enne kasutamist on oluline tutvuda riigis kehtivate toodetega töötamise tingimustega (õigus, tehn. eeskirjad, märguanded jne.)!!!

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole