Võtmehoidja helisalvesti peidetud - koerakujundus 8 GB mälu ja MP3-mängijaga

Kood: 09-098
119,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 99,91 U$
laos Tooted on laos olemas, valmis saatmiseks. Eeldatav tarne 3-4 tööpäeva jooksul.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
+

Koera disainiga mänguasja sisse peidetud võtmehoidja helisalvesti koos 8 GB mäluga salajaseks helisalvestuseks + MP3-mängija.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

Koera disainiga mänguasja sisse peidetud võtmehoidja helisalvesti 8 GB mäluga salajaseks helisalvestuseks + Mp3 mängija + stereokõrvaklapid. Helisalvesti - kaasaskantav , näeb välja nagu mänguasi - koer. Salvesti toiteallikaks on kas kaasasolev USB-kaabel või taaslaetav 400mAh polümeeraku, mis on täielikult laetud ning pakub pidevat hääle ja helide salvestamist kuni 70 tundi WAV-vormingus. Kaasasolevaid kõrvaklappe saab kasutada helifailide esitamiseks. Diskreetne helisalvestus kõikjal.

Spiooni hääl (helisalvesti) koerakujulises võtmehoidjas

spiooni helisalvesti võtmehoidja

Tänu kaasaskantavale kompaktsele disainile saate diktofoni alati lihtsalt hoiustada või peita spiooniseadmena näiteks taskusse, et saaksite salvestada salajasi või diskreetseid vestlusi või erinevaid helidetaile. Helisalvesti on ideaalne mobiilne salvesti helide jäädvustamiseks pikema vahemaa tagant. Seade pakub teie lemmiklugude jaoks ka MP3-mängija funktsiooni , mille saate kaasasoleva USB-andmekaabli kaudu seadmesse üle kanda.

Automaatne helisalvestus – käivitub, kui tuvastatakse suurenenud müratase

spiooni helisalvesti

Mänguasja sisse peidetud digitaalne diktofon - võtmehoidja 8 GB sisemälu . Seade pakub 4 funktsiooni ühes – helisalvestus, mp3-mängija, USB-draiv, automaatne helisalvestus – käivitub kõrgendatud mürataseme tuvastamisel . Tegemist on uuendusliku seadmega, mis ühendab endas elegantse disaini ja samas meeldiva disaini, et kasutada kõiki oma funktsioone. Võtmehoidjasse peidetud digitaalne diktofon salvestab tänu mürasummutamisele heli tippkvaliteediga ja on seetõttu suurepärane täiendus koolitustele, ärikohtumistele, äri- ja muudel vestluste salvestamise eesmärkidel. Integreeritud 8 GB mälu pakub rohkelt salvestusruumi kauakestvate helisalvestuste salvestamiseks, seda ka tänu sisseehitatud liitiumakule mahuga 400 mAh, mis võimaldab kuni ligikaudu 70 tundi pidevat salvestamist.

helisalvesti võtmehoidjas peidetud

Helituvastusfunktsioon on oluline – heli salvestamisel algab automaatne salvestamine

Salvesti toimib ka MP3-mängijana tänu integreeritud mälule, kuhu saate USB-kaabli abil oma lemmiklugusid salvestada või salvestatud vestlusi taasesitada ja seejärel kõrvaklappidest kuulata. Integreeritud 8 GB mällu saab üles laadida mitmesuguseid muid faile, nii et võtmehoidja täidab ka kaasaskantava USB-mälupulga klassikalist funktsiooni. Minidiktofon on tänu oma miniatuursetele mõõtmetele kaasaskantav ja praktiline salvestusseade, mida saab kasutada erinevates elusituatsioonides, kui on vaja ka silmapaistmatut heli salvestamise viisi.

dpg võtmehoidja helisalvesti

Funktsioonid:

pluss Alustage ühe puudutusega salvestamist
pluss Diktofon
pluss Automaatne salvestusfunktsioon heli tuvastamise korral
pluss MP3, WMA ja WAV mängija
pluss 8 GB sisemäluga USB-mälupulk
pluss Stereo kõrvaklapid

Spetsifikatsioon:

Helisalvestuse formaat: WAV
Heli kvaliteet: 192KBPS
Omadused: ühe nupuvajutusega helisalvestus, automaatne helisalvestus, mp3-mängija
Sisemälu: 8 GB
Toide: sisseehitatud laetav liitiumaku 400mAh
Salvestusaeg (aku tööiga): kuni 70 tundi
Taasesituse toetatud vormingud: mp3, wav, wma
Mõõdud: 60x43x35mm

Paki sisu:

1x digitaalne diktofon
1x kõrvaklapid
1x USB kaabel
1x pits
1x manuaal

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole