Kontorilauakomplekt 9 tk – luksuslik nahk (pruun nahk – käsitsi valmistatud)

Kood: 96-008
273,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 228,25 U$
laos Tooted on laos olemas, valmis saatmiseks. Eeldatav tarne 3-4 tööpäeva jooksul.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
+

Kontorilauakomplekt 9 tk - luksusnahk (Brown Leather - Hand Made) elegantne töölauakomplekt sünteetilisest nahast.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

Kontori lauakomplekt 9 tk - luksuslik nahk (Brown Leather - Hand Made) elegantne töölauakomplekt, valmistatud sünteetilisest nahast pruuni värvi. See ainulaadne kvaliteetne lauakomplekt muudab teie kontori täiesti teistsuguseks kohaks. Maksimaalse esindusliku iseloomu tagab kõrgeima kvaliteediga materjalide sünteetilise naha kasutamine. Kõik selle kategooria tooted on valmistatud esmaklassilisest 100% sünteetilisest nahast, kõik on käsitsi valmistatud ning ausalt õmmeldud ja töödeldud KÄSITÖÖDE toodanguga .

Pruunist nahast ainulaadne disain näeb välja maksimaalselt stiilne ja üllas – luksuslik aksessuaar kontorisse või töötuppa. Nahast KOMPLEKT koosneb 9 tükist kontoritarvetest: tööalus dokumentide peitmiseks, pliiatsihoidja, märkmepaberihoidja, kalendrihoidja, nahast alus meeldetuletuskleebiste jaoks, joogipadi, nimesilt ja komplekt kuldseid pastakaid - pastaka ja purskkaev pastapliiats.

Luksuslik ja elegantne nahast kontorikomplekt

luksuslik kontoritarvikute lauakomplekt

Töömatt on loodud nii, et teie olulised dokumendid oleksid alati käepärast ja poleks teid ümbritsevate uudishimulike silmade käeulatuses . Tänu oma peidetud kohale võimaldab see olulisi dokumente turvaliselt peidus hoida. Kaane all on ruum, kus saate hõlpsasti hoida oma olulisi dokumente.

Nahast lauapadi

Nahast alus pruunist nahast kullast nimesildiga töölaual + kuldsed pastakad - SET pliiats koosneb täitesulepeast ja pastapliiatsist. See pastapliiatsite komplekt annab võimaluse kasutada erinevaid pliiatseid erinevatel kirjutamise eesmärkidel. Pastapliiatsit saab kasutada tavaliseks kirjutamiseks ning täitesulepeaga sõlmitakse lepinguid ja muid olulisi dokumente. Kogu komplekt näeb luksuslik ja elegantne välja tänu esmaklassiliste materjalide kasutamisele tootmisel. See lauakaunistus võimaldab teil vajadusel pastakale juurde pääseda. Enam pole vaja laualt või sahtli seest pastakat otsida.

kuldsed pastakad koos alusega

100% käsitsi valmistatud ja 100% sünteetiline nahk – see on ideaalne kingitus kõigile, kes hindavad kvaliteetset toodet

Nahast: meie toodete valmistamisel kasutatakse ainult 100% esmaklassilist (Exclusive) sünteetilist nahka . Selliste toodete tootmine on eranditult käsitsi valmistatud .

Toetame selliste toodete müüki (Loomasõbralikud), mis ei põhjustanud loomade julmust. Materjalid, millest luksuslikud kontorikomplektid on valmistatud, on kas looduslikud või sünteetilised. Kontorikomplektide ja aksessuaaride tootmiseks kasutatav nahk on 100% sünteetiline nahk (Exclusive) ja näeb välja sama luksuslik kui algne loomanahk ning ükski loom viga ei saanud.

käsitsi valmistatud nahk

Funktsioonid:

pluss Kvaliteetne ja elegantne toode
pluss Valmistatud sünteetilisest nahast
pluss 100% KÄSITÖÖ
pluss Luksuslik disain: pruun nahk
pluss 9 tükki kontoritarvikuid

Spetsifikatsioon:

Mõõdud: 49x34x1 cm
Materjal: nahk, metall
Naha värvus: pruun
Tarviku metalli värvus: kuldne

Paki sisu:

1x tööalus, kus on ruumi dokumentide peitmiseks
1x pliiatsi alus
1x märkmepaberi hoidik
1x A5 päevakava
1x kalendrihoidja
1x joogipadi
1x nimesilt (ilma nimeta) ja põhjaga kuldpliiatsite komplekt: pastapliiats ja täitesulepea

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole