Lauapulber – Office 10 tk laud SET Luxury (puit + nahk)

Kood: 96-009
328,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 274,09 U$
laos Tooted on laos olemas, valmis saatmiseks. Eeldatav tarne 3-4 tööpäeva jooksul.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
+

Laua blotter - Office 10 tk laud KOMPLEKT Luksus, valmistatud "ZEBRANO" puidust ja sünteetilisest nahast (100% käsitsi valmistatud).

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

Laua blotter - Office 10 tk laud KOMPLEKT Luksus, valmistatud "ZEBRANO" puidust ja sünteetilisest nahast (100% käsitsi valmistatud). See ainulaadne kvaliteetne lauakomplekt muudab teie kontori täiesti teistsuguseks kohaks. Maksimaalse esindusliku iseloomu tagab kõrgeima kvaliteediga materjalide naha ja puidu kasutamine. Kõik selle kategooria tooted on valmistatud kvaliteetsest puidust ja esmaklassilisest 100% sünteetilisest nahast, kõik käsitsi valmistatud ning ausalt õmmeldud ja töödeldud KÄSITÖÖDE toodanguga .

Musta naha ainulaadne disain pruuni puiduga näeb välja maksimaalselt stiilne ja üllas – luksuslik aksessuaar kontorisse või kabinetti. Nahast KOMPLEKT koosneb 10 tükist kontoritarvetest: töömatt dokumentide peitmiseks, pastakahoidja, märkmepaberihoidja, kalendrialus, 2x joogialus, dokumendialus, silt ja kuldsete pastakate komplekt - pastapliiats ja täitesulepea . Luksuslik   nahast lauapadi (matt) - ainulaadsed kontoritarvikud. Kirjutusmatt või kunstnahast alusmatid.

Ideaalne kingitus kontoris ülemusele või kolleegile

kingitus bossile - kontoritarvik

Töömatt on loodud nii, et teie olulised dokumendid oleksid alati käepärast ja poleks teid ümbritsevate uudishimulike silmade käeulatuses . Tänu oma peidetud kohale võimaldab see olulisi dokumente turvaliselt peidus hoida. Kaane all on ruum, kus saate hõlpsasti hoida oma olulisi dokumente.

nahast kontoritarvikud

Puidust lauaalus kuldse nimesildiga + kuldsed pastakad - SET pliiats koosneb täitesulepeast ja pastapliiatsist. See pastapliiatsite komplekt annab võimaluse kasutada erinevaid pliiatseid erinevatel kirjutamise eesmärkidel. Pastapliiatsit saab kasutada tavaliseks kirjutamiseks ning täitesulepeaga sõlmitakse lepinguid ja muid olulisi dokumente. Kogu komplekt näeb luksuslik ja elegantne välja tänu esmaklassiliste materjalide kasutamisele tootmisel. See lauakaunistus võimaldab teil vajadusel pastakale juurde pääseda. Enam pole vaja laualt või sahtli seest pastakat otsida.

elegantne töö- või töötuba

Luksuslik puidust kahekordne dokumendi- ja paberisalv. See lauatarvikud on üks meie parimaid abilisi kontoris töötades. Saame ja loome oma töö tulemusena iga päev palju pabereid . Aga kuhu need panna? Vajame kohta, kuhu saaksime need paigutada, et saaksime neid hiljem sorteerida. Meie dokumendisalv on teile kindlasti abiks!

puidust kontoritarvikud

käsitsi valmistatud nahk

100% käsitsi valmistatud, puit ja 100% sünteetiline nahk – see on ideaalne kingitus kõigile, kes hindavad kvaliteetset toodet

Nahast: meie toodete valmistamisel kasutatakse ainult 100% esmaklassilist (Exclusive) sünteetilist nahka . Selliste toodete tootmine on eranditult käsitsi valmistatud .

Toetame selliste toodete müüki (Loomasõbralikud), mis ei põhjustanud loomade julmust. Materjalid, millest luksuslikud kontorikomplektid on valmistatud, on kas looduslikud või sünteetilised. Kontorikomplektide ja aksessuaaride tootmiseks kasutatav nahk on 100% sünteetiline nahk (Exclusive) ja näeb välja sama luksuslik kui algne loomanahk ning ükski loom viga ei saanud.

puidu käsitsi töötlemine

Funktsioonid:

pluss Kvaliteetne ja elegantne toode – valmistatud Türgis
pluss Valmistatud sünteetilisest nahast ja puidust
pluss 100% KÄSITÖÖ
pluss Luksuslik disain: must nahk ja pruun puit
pluss 10 tükki kontoritarvikuid
pluss 100% taaskasutatav + ECO-sõbralik

Spetsifikatsioon:

Mõõdud: 49x39x1 cm
Materjal: nahk, puit, metall
Naha värvus: must
Puidu värvus: pruun
Tarviku metalli värvus: kuldne

Paki sisu:

1x töömatt, kus on ruumi dokumentide peitmiseks
1x pliiatsihoidja
1x märkmepaberi hoidik
1x kalendrihoidja
2x padi joogi all
1x dokumendisahtel
1x nimesilt (ilma nimeta) ja põhjaga kuldpliiatsite komplekt: pastapliiats ja täitesulepea

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole