Luksuslik kontorilaua komplekt 9 tarvikuga - 100% käsitsi valmistatud - pruun (puit + nahk)

Kood: 96-052
361,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 301,59 U$
laos Tooted on laos olemas, valmis saatmiseks. Eeldatav tarne 3-4 tööpäeva jooksul.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Luksuslik 9 tarvikust koosnev kontorilauakomplekt - 100% Käsitöö - Pruun (Puit + Nahk) - naturaalsest puidust ja sünteetilisest nahast valmistatud komplekt koosneb 9 kasulikust tarvikust.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

Luksuslik 9-st tarvikust koosnev kontorilauakomplekt - 100% käsitsi valmistatud - pruun (puit + nahk) - naturaalsest puidust ja sünteetilisest nahast valmistatud komplekt koosneb 9 kasulikust tarvikust, mis korrastavad teie töölauda ja hoiavad selle korras. Meie kodulehelt leiate erinevaid puidust ja nahast erinevat värvi lauakomplekte , mida saate oma kontorites laua kaunistamiseks ja kujundamiseks kasutada. See ainulaadne kvaliteetne töölauakomplekt muudab teie kontori täiesti teistsuguseks kohaks.

Maksimaalse esindusliku iseloomu tagab kõrgeima kvaliteediga materjalide – naha ja puidu – kasutamine. Kõik selle kategooria tooted on valmistatud kvaliteetsest puidust ja esmaklassilisest 100% sünteetilisest nahast, kõik on käsitsi valmistatud ning ausalt õmmeldud ja töödeldud HAND MADE tootmisel . Musta naha ainulaadne disain pruuni puiduga näeb välja äärmiselt stiilne - Luksuslik lisand kontorisse, töötuppa. Nahast KOMPLEKT koosneb 9 kontoritarvikust: kaanega lauaalus, pliiatsi/pliiatsihoidja, märkmepaberihoidja, pastaka alusega alus, dokumentide organiseerija/hoidja, visiitkaardihoidja, kalendrihoidja, kullast pastapliiats, tuhatoos.

Ideaalne kingitus ülemusele või kontorikaaslasele

kontoritarvikud - kontorilauakomplekt nahast ja puidust

Puidust lauaalus kuldse nimesildiga + kuldsed pastakad - pastakate KOMPLEKT koosneb täitesulepeast ja pastapliiatsist. See pastapliiatsite komplekt annab võimaluse kasutada erinevaid pliiatseid erinevatel kirjutamise eesmärkidel. Pastapliiatsit saab kasutada tavaliseks kirjutamiseks ning täitesulepeaga sõlmitakse lepinguid ja muid olulisi dokumente. Kogu komplekt näeb luksuslik ja elegantne välja tänu esmaklassiliste materjalide kasutamisele tootmisel. See lauakaunistus võimaldab teil vajadusel pastakale juurde pääseda. Enam pole vaja laualt või sahtli seest pastakat otsida.

töölaua komplekt - pruun nahkpuit

Tööalus on loodud nii, et teie olulised dokumendid oleksid alati käepärast ja poleks teid ümbritsevate uudishimulike silmade käeulatuses . Tänu oma peidetud kohale võimaldab see olulisi dokumente turvaliselt peidus hoida. Kaane all on ruum, kus saate hõlpsasti hoida oma olulisi dokumente.

luksuslik nahast ja puidust dokumendimatt

Luksuslik puidust dokumendi- ja paberihoidja. See lauatarvik on üks meie parimaid abilisi kontoris töötamisel. Saame ja loome oma töö tulemusena iga päev palju pabereid . Aga kuhu need panna? Vajame kohta, kuhu saaksime need paigutada, et saaksime neid hiljem sorteerida. Meie dokumendisalv on teile kindlasti abiks!

luksuslik puidust dokumendihoidja

käsitsi valmistatud nahk

100% käsitsi valmistatud ja pähklipuust - see on ideaalne kingitus kõigile, kes hindavad kvaliteetset toodet

Nahast: meie toodete valmistamisel kasutatakse ainult 100% esmaklassilist (Exclusive) sünteetilist nahka . Selliste toodete tootmine on eranditult käsitsi valmistatud .

Toetame selliste toodete müüki (Loomasõbralikud), mis ei põhjustanud loomade julmust. Materjalid, millest luksuslikud kontorikomplektid on valmistatud, on kas looduslikud või sünteetilised. Kontorikomplektide ja aksessuaaride valmistamisel kasutatud nahk on 100% sünteetiline nahk (Exclusive) ja näeb välja sama luksuslik kui algne loomanahk ning ükski loom viga ei saanud.

käsitsi käsitsi valmistatud

Funktsioonid:

pluss Kvaliteetne ja elegantne toode – valmistatud Türgis
pluss Valmistatud sünteetilisest nahast ja puidust
pluss 100% KÄSITÖÖ
pluss Luksuslik disain: pruun nahk ja pruun puit
pluss 9 tükki kontoritarvikuid
pluss 100% taaskasutatav + ECO-sõbralik

Spetsifikatsioon:

Mati mõõdud: 59x39x1 cm
Materjal: nahk, puit, metall, klaas
Nahavärv: pruun
Puidu värvus: pruun
Tarvikute metallivärv: kuldne

Paki sisu:

1x lauamatt kattega
1x hoidik pastakatele/pliiatsidele
1x hoidik märkmepaberi jaoks
1x padi pliiatsialusega
1x hoiuruum/salv dokumentide jaoks
1x visiitkaardihoidja
1x kalendrihoidja
1x kuldne pastapliiats
1x tuhatoos

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole