Luksuslik lauamatt – nahast ja puidust kontori jaoks

Kood: 96-024
119,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 99,91 U$
laos Tooted on laos olemas, valmis saatmiseks. Eeldatav tarne 3-4 tööpäeva jooksul.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
+

Luksuslik lauamatt – nahast ja puidust kontori jaoks. Valge kunstnahk + puit (100% käsitsi valmistatud) – ainulaadne aksessuaar.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

Luksuslik lauamatt – kontorisse valmistatud nahast ja puidust. Valge kunstnahk + puit (100% käsitsi valmistatud) - Unikaalne aksessuaar. See ainulaadne kvaliteetne lauakomplekt muudab teie kontori täiesti teistsuguseks kohaks. Maksimaalse esindusliku iseloomu tagab kõrgeima kvaliteediga materjalide kasutamine, näiteks kvaliteetse puidu ja naha kombinatsioon. Kõik selle kategooria tooted on valmistatud esmaklassilisest puidust ja 100% sünteetilisest nahast, kõik on käsitsi valmistatud ning ausalt õmmeldud ja töödeldud KÄSITÖÖDE toodangus . Ainulaadne helepruunist puidust ja valgest nahast disain näeb välja maksimaalselt stiilne ja üllas – luksuslik aksessuaar kontorisse või töötuppa. Töömati mõõtmed on 58x39x1 cm. Luksuslik   nahast lauapadi (matt) - ainulaadsed kontoritarvikud. Kirjutusmatt või kunstnahast alusmatid.

Nahast ja puidust lauamatid - LUKSUSLIKUD ja ELEGANTSED

Luksuslikud puidust nahast lauapadjad

Töömatt on loodud nii, et teie olulised dokumendid oleksid alati käepärast ja poleks teid ümbritsevate uudishimulike silmade käeulatuses . Tänu oma peidetud kohale võimaldab see olulisi dokumente turvaliselt peidus hoida. Kaane all on ruum, kus saate hõlpsasti hoida oma olulisi dokumente. Padja näeb luksuslik ja elegantne välja tänu esmaklassiliste materjalide kasutamisele tootmisel. Pruun puit kombinatsioonis valge nahaga võlub kindlasti kõiki.

luksuslik nahast matt kontorisse

100% käsitsi valmistatud ja 100% sünteetiline nahk – see on ideaalne kingitus kõigile, kes hindavad kvaliteetset toodet

Nahast: meie toodete valmistamisel kasutatakse ainult 100% esmaklassilist (Exclusive) sünteetilist nahka . Selliste toodete tootmine on eranditult käsitsi valmistatud .

Toetame selliste toodete müüki (Loomasõbralikud), mis ei põhjustanud loomade julmust. Materjalid, millest luksuslikud kontorikomplektid on valmistatud, on kas looduslikud või sünteetilised. Kontorikomplektide ja aksessuaaride tootmiseks kasutatav nahk on 100% sünteetiline nahk (Exclusive) ja näeb välja sama luksuslik kui algne loomanahk ning ükski loom viga ei saanud.

käsitsi valmistatud nahk

Funktsioonid:

pluss Kvaliteetne ja elegantne toode
pluss Valmistatud puidust ja sünteetilisest nahast
pluss 100% KÄSITÖÖ
pluss Luksuslik disain: pruun puit ja valge nahk
pluss Varjatud hoiuruum oluliste dokumentide jaoks

Spetsifikatsioon:

Mõõdud: 58x39x1 cm
Materjal: puidu ja naha kombinatsioon
Värvus: helepruun puit ja valge nahk

Paki sisu:

1x puidust ja nahast lauamatt

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole