Nahast lauakomplekt kontorisse - komplektis 4 tk: Valge nahk - Käsitsi valmistatud

Kood: 96-002
218,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 182,41 U$
laos Tooted on laos olemas, valmis saatmiseks. Eeldatav tarne 3-4 tööpäeva jooksul.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
+

Nahast lauakomplekt Office'i jaoks - komplektis 4 tk: Valge nahk 100% käsitöö. See ainulaadne kvaliteetne lauakomplekt muudab teie kontori täiesti teistsuguseks kohaks

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

Nahast lauakomplekt Office'i jaoks - komplektis 4 tk: Valge nahk 100% käsitöö. See ainulaadne kvaliteetne lauakomplekt muudab teie kontori täiesti teistsuguseks kohaks. Maksimaalse esindusliku iseloomu tagab kõrgeima kvaliteediga materjalide – sünteetilise naha – kasutamine. Kõik selle kategooria tooted on valmistatud esmaklassilisest 100% sünteetilisest nahast, kõik on käsitsi valmistatud ning ausalt õmmeldud ja töödeldud KÄSITÖÖDE toodanguga . Unikaalne pruun nahkdisain näeb välja maksimaalselt stiilne ja üllas – luksuslik aksessuaar kontorisse, töötuppa. Nahast KOMPLEKT koosneb 4 kontoritarvetest : töömatt, kus on koht dokumentide peitmiseks, pastakahoidja, mobiiltelefoni alus ja nahast alus meeldetuletuskleebiste jaoks. Luksuslik nahast lauapadi (matt) - ainulaadsed kontoritarvikud. Kirjutusmatt või kunstnahast alusmatid - originaal käsitsi valmistatud

Pliiatsid, mobiiltelefon, märkmed, dokumendid... kõik käepäraselt organiseeritud ja korras tänu elegantsetele nahast tarvikutele töölaual.

kingitus juhatajalenahast mobiiltelefoni aluskingitus ärinaisele

Tööalus on loodud nii, et teie olulised dokumendid oleksid alati käepärast ja poleks teid ümbritsevate uudishimulike silmade käeulatuses . Tänu oma peidetud kohale võimaldab see olulisi dokumente turvaliselt peidus hoida. Kaane all on ruum, kus saate hõlpsasti hoida oma olulisi dokumente.

nahast kontoritarvikud

100% käsitsi valmistatud ja 100% sünteetiline nahk – see on ideaalne kingitus kõigile, kes hindavad kvaliteetset toodet

Nahast: meie toodete valmistamisel kasutatakse ainult 100% esmaklassilist (Exclusive) sünteetilist nahka . Selliste toodete tootmine on eranditult käsitsi valmistatud .

Toetame selliste toodete müüki (Loomasõbralikud), mis ei põhjustanud loomade julmust. Materjalid, millest luksuslikud kontorikomplektid on valmistatud, on kas looduslikud või sünteetilised. Kontorikomplektide ja aksessuaaride tootmiseks kasutatav nahk on 100% sünteetiline nahk (Exclusive) ja näeb välja sama luksuslik kui algne loomanahk ning ükski loom viga ei saanud.

käsitsi valmistatud nahk

Funktsioonid:

pluss Kvaliteetne ja elegantne toode
pluss Valmistatud sünteetilisest nahast
pluss 100% KÄSITÖÖ
pluss Luksuslik disain: valge nahk
pluss 4 kontoritarvikut

Spetsifikatsioon:

Mõõdud: 49x34x1 cm
Materjal: nahk
Naha värvus: valge
Õmblusvärv: valge

Paki sisu:

1x töömatt, kus on ruumi dokumentide peitmiseks
1x pliiatsihoidja
1x märkmepaberi hoidik
1x alus nutitelefonile

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole