Nahast lauamatt – (mahagon puit + nahk) 100% käsitsi valmistatud

Kood: 96-021
130,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 109,09 U$
laos Tooted on laos olemas, valmis saatmiseks. Eeldatav tarne 3-4 tööpäeva jooksul.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
+

Nahast lauamatt – ​luksuslik kirjutusalus, mis on kombineeritud kõrgeima kvaliteediga materjalidest (mahagon puit + nahk), käsitsi valmistatud.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

Nahast lauamatt – Luksuslik kirjutusalus, mis on valmistatud kõrgeima kvaliteediga materjalidest (mahagon puit + nahk), käsitsi valmistatud. See ainulaadne kvaliteetne lauakomplekt muudab teie kontori täiesti teistsuguseks kohaks. Maksimaalse esindusliku iseloomu tagab kõrgeima kvaliteediga materjalide, nagu mahagonipuit ja nahk, kasutamine . Kõik selle kategooria tooted on valmistatud esmaklassilisest puidust ja 100% sünteetilisest nahast, kõik on käsitsi valmistatud ning ausalt õmmeldud ja töödeldud KÄSITÖÖDE toodangus . Ainulaadne disain koos tumeda mahagonipuidu ja Bordeaux naha (punase veini) kombinatsiooniga näeb välja maksimaalselt stiilne ja üllas – luksuslik aksessuaar kontorisse või kabinetti. Töömati mõõtmed on 58x39x1 cm. Luksuslik   nahast lauapadi (matt) - ainulaadsed kontoritarvikud. Kirjutusmatt või kunstnahast alusmatid.

Lauamatid - elegantsed ja luksuslikud puidust ja nahast

luksuslik lauamatt nahast puidust

Töömatt on loodud nii, et teie olulised dokumendid oleksid alati käepärast ja poleks teid ümbritsevate uudishimulike silmade käeulatuses . Tänu oma peidetud kohale võimaldab see olulisi dokumente turvaliselt peidus hoida. Kaane all on ruum, kus saate hõlpsasti hoida oma olulisi dokumente. Padja näeb luksuslik ja elegantne välja tänu esmaklassiliste materjalide kasutamisele tootmisel. Tume poleeritud mahagon koos Bordeaux’ punase veini värvi nahaga võlub kindlasti kõiki.

luksuslikud lauamatid nahast puidust

100% käsitsi valmistatud ja 100% sünteetiline nahk – see on ideaalne kingitus kõigile, kes hindavad kvaliteetset toodet

Nahast: meie toodete valmistamisel kasutatakse ainult 100% esmaklassilist (Exclusive) sünteetilist nahka . Selliste toodete tootmine on eranditult käsitsi valmistatud .

Toetame selliste toodete müüki (Loomasõbralikud), mis ei põhjustanud loomade julmust. Materjalid, millest luksuslikud kontorikomplektid on valmistatud, on kas looduslikud või sünteetilised. Kontorikomplektide ja aksessuaaride tootmiseks kasutatav nahk on 100% sünteetiline nahk (Exclusive) ja näeb välja sama luksuslik kui algne loomanahk ning ükski loom viga ei saanud.

käsitsi valmistatud nahk

Funktsioonid:

pluss Kvaliteetne ja elegantne toode
pluss Valmistatud mahagonipuust ja sünteetilisest nahast
pluss 100% KÄSITÖÖ
pluss Luksuslik disain: tume puit ja punane nahk (Bordeaux)
pluss Varjatud hoiuruum oluliste dokumentide jaoks

Spetsifikatsioon:

Mõõdud: 58x39x1 cm
Materjal: mahagon puit ja nahk
Värv: tume puit ja punane nahk (Bordeaux)

Paki sisu:

1x puidust ja nahast lauamatt

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole