Puidust ja nahast kahekordne Bordeaux värvi dokumendisalv (käsitsi valmistatud)

Kood: 96-041
108,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 90,75 U$
laos Tooted on laos olemas, valmis saatmiseks. Eeldatav tarne 3-4 tööpäeva jooksul.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
+

Puidust ja nahast dokumendialus topelt - Bordeaux värvi (punane vein), 100% käsitsi valmistatud puidust ja nahast.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

Puidust ja nahast dokumendialus topelt - Bordeaux värvi (punane vein), 100% käsitsi valmistatud puidust ja nahast. See ainulaadne kvaliteetne dokumendialus muudab teie kontori täiesti teistsuguseks kohaks. Maksimaalse esindusliku iseloomu tagab kõrgeima kvaliteediga materjalide, nagu puit ja sünteetiline nahk, kasutamine . Kõik selle kategooria tooted on valmistatud esmaklassilisest puidust ja 100% sünteetilisest nahast, kõik on käsitsi valmistatud ning ausalt õmmeldud ja töödeldud KÄSITÖÖDE toodangus . Ainulaadne disain koos kuldsete aksessuaaride ja naha kombinatsiooniga värviga Bordeaux (punane vein) näeb välja äärmiselt stiilne ja üllas – luksuslik aksessuaar kontorisse või tööruumi. Paberialuse mõõtmed on 10x23x32 cm.

Korpus on puidust, kaetud nahaga, seest vooderdatud seemisnahaga ja külje metallist aksessuaarid on kuldsed. See lauatarvik on üks meie parimaid abilisi kontoris töötamisel. Saame ja loome oma töö tulemusena iga päev palju pabereid . Aga kuhu need panna? Vajame kohta, kuhu saaksime need paigutada, et saaksime neid hiljem sorteerida. Meie dokumendisalv on teile kindlasti abiks! Sellel on 2 dokumendisalve , mis annavad teile rohkem ruumi dokumentide ja paberi hoidmiseks. Kandik on rikastatud kuldsete külgmiste libisevate hingedega , nii et saate seda kasutada nii avatud kui ka suletuna.

Puidust ja nahast kandik (panipaik) kuldsete tarvikutega

Puidust ja nahast kandik (panipaik) kuldsete tarvikutega

käsitsi valmistatud nahk

100% käsitsi valmistatud, 100% sünteetiline nahk ja valitud puit – see on ideaalne kingitus kõigile, kes hindavad kvaliteetset toodet

Nahast: meie toodete valmistamisel kasutatakse ainult 100% esmaklassilist (Exclusive) sünteetilist nahka . Selliste toodete tootmine on eranditult käsitsi valmistatud .

Toetame selliste toodete müüki (Loomasõbralikud), mis ei põhjustanud loomade julmust. Materjalid, millest luksuslikud kontorikomplektid on valmistatud, on kas looduslikud või sünteetilised. Kontorikomplektide ja aksessuaaride tootmiseks kasutatav nahk on 100% sünteetiline nahk (Exclusive) ja näeb välja sama luksuslik kui algne loomanahk ning ükski loom viga ei saanud.

käsitsi töödeldud puit

Funktsioonid:

pluss Kvaliteetne ja elegantne toode
pluss Valmistatud sünteetilisest nahast ja puidust
pluss 100% KÄSITÖÖ
pluss Luksuslik disain: punane nahk (Bordeaux) ja kuldsed aksessuaarid
pluss Puidust korpus, nahkkate, sees seemisnahk

Spetsifikatsioon:

Materjal: puit, nahk, metall, seemisnahk
Naha värvus: punane vein (Bordeaux)
Metalli värvus: kuldne
Mõõdud: 10x23x32 cm

Paki sisu:

1x nahast kandik (kahekordne)

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole