Mobiilihoidik autosse – automaatne Qi juhtmevaba + infrapunasensor ja 360° pööratav padi

Kood: 71-021
64,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 54,09 U$
ette tellida Toote kohaletoimetamine umbes 1-3 nädalat.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
+

Autotelefoni hoidik - automaatne Qi juhtmevaba + infrapunaandur ja 360° pööratav alus. Nutitelefoni hoidik, kuhu saad oma mobiiltelefoni turvaliselt asetada.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

Autotelefoni hoidik - automaatne Qi juhtmevaba + infrapunaandur ja 360° pööratav alus. Nutitelefoni hoidik , kuhu saad oma mobiiltelefoni turvaliselt asetada. See juhtmevaba telefoni laadimise hoidik toetab Qi kiirlaadimistehnoloogiat, mis on loodud spetsiaalselt uue põlvkonna nutitelefonide kasutajatele. Lihtsalt ühendage kaasasolev C-tüüpi USB-kaabel autohoidiku laadimisporti (hoidiku allosas) ja seejärel oma auto usb-porti ning hoovad aktiveeruvad automaatselt ning hoiavad mobiiltelefonist kindlalt kinni. Pärast seadme (telefoni) laadimispinnale asetamist algab kohene laadimine . Automaatne infrapuna skaneerimise tehnoloogia võimaldab teil nutitelefoni ühe käeliigutusega lihtsalt hoidikusse sisestada ja lasta sellel laadida.

Automaatne mobiiltelefoni hoidik autos

Autotelefoni hoidik

Paljudel autodel on nüüd sisseehitatud USB-pesad, mis teeb auto laadimise kättesaadavaks, kuid selline lahendus ei pruugi olla täiuslik, sest laadimine on sageli aeglane ja tülikas. Seetõttu on juhtmevaba autolaadimise hoidiku lisamine nii oluline, kuna see võib pakkuda tõhusat ja mugavat laadimist. See hoidik mobiiltelefonide juhtmevabaks laadimiseks autos on universaalne lahendus nutitelefonidele ja on loodud sõidukogemuse ohutuks parandamiseks. Kasutage lihtsalt teleskoopvarre ulatust, võimsust ja stabiilsust, et leida oma nutitelefonile ideaalne asend.

Mobiilne autohoidik - Automaatne XMount

Paljude autoomanike jaoks on autos olev telefonihoidja hädavajalik lisavarustus turvaliseks ja mugavaks sõitmiseks. Kvaliteetne autohoidik aitab teil parandada sõidukogemust ja muuta selle mugavamaks. See automaatne autohoidik on aga palju enamat kui lihtsalt tavaline telefonihoidik. See automaatne autohoidik mobiiltelefonide juhtmevabaks laadimiseks ühendab endas suurepärase disaini ja võimsad funktsioonid . See viib auto juhtimise teisele tasemele. Pole vaja kulutada aega hoidiku reguleerimisele ja telefoni käsitsi asetamisele. Saate alustada laadimist sekundiga ja keskenduda sõidule.

Nutitelefoni hoidik koos laadijaga - LEXUMA XGERM

Nutitelefoni hoidik

Qi juhtmevaba laadimise funktsioon on loodud spetsiaalselt uue põlvkonna nutitelefonide kasutajatele. Saate alustada laadimist sekundiga ja keskenduda sõidule. Auto temperatuur võib suvel olla kuni 60 kraadi. Isegi kõrgetel temperatuuridel kinnitatakse meie Xmount armatuurlauale tihedalt liibuva polüpropüleenist padjaga . See PP-padi võib armatuurlauale kleepuda ka väga kõrgel sõidukitemperatuuril ning tänu sellele on Xmount kindlalt kinnitatud ka kõrgetel temperatuuridel.

Juhtmeta laadimisega autohoidik

mobiilne autohoidik

Autos olev juhtmevaba autolaadimise hoidik on üks enimmüüdud autotarvikuid USA-s ja Euroopas. Kaasaegsete tehnoloogiatega, nagu kiire Qi laadimisala , infrapunaandur ja võimas telefonihoidik , on see automaatne autohoidik teie autode jaoks hädavajalik lisavarustus. Saate nautida kõige mugavamat sõidukogemust, mida olete kunagi kogenud. Väärib märkimist, et hoidiku käepidemed suudavad automaatselt tuvastada teie telefoni suuruse ja reguleerida käepidemete laiust telefoni hoidmiseks. Käepidemed suudavad kindlalt hoida igas turul saadaolevas suuruses telefone.

3 ühes lahendus – multifunktsionaalne hoidik

Kinnitatud mobiiltelefoni hoidik tuuleklaasile, armatuurlauale või ventilatsioonile – Qi kiirlaadimisega

autohoidja infrapunaandur

360-kraadine pöörlemine

Täielik 360-kraadine pööramine annab teile parima vaatenurga

Autohoidiku 360 kraadi pööramine

Infrapunaandur

Automaatne infrapuna skaneerimise tehnoloogia võimaldab teil nutitelefoni ühe käeliigutusega lihtsalt hoidikusse sisestada ja lasta sellel laadida.

infrapunasensor - juhtmevaba hoidik nutitelefonile

Mugav käsitsemine

Saate lihtsamalt kontrollida Google Mapi, sissetulevaid kõnesid ja sõnumeid

autohoidik mobiiltelefonile automaat

Ühilduvus

Hoidik ühildub erinevat tüüpi õhuavadega (ventilatsioon)

mobiiltelefoni hoidik õhuavade jaoks – ühilduvus

Valmistatud kvaliteetsetest materjalidest ja kasutades tipptehnoloogiat

juhtmevaba hoidik autos

Juhtmeta autolaadija:
1. Automaatse infrapunasensori tehnoloogiaga hoidiste avamine/sulgemine – nutitelefon laeb hoidikusse asetamisel automaatselt
2. Puutenupp nutitelefoni lihtsaks ühe sõrmega hoidikust lahtiühendamiseks – tagab mugavuse ja ohutu sõidu
3. Töötab kõigi Qi juhtmevaba laadimisega nutitelefonidega
4. Lai ühilduvus – sobib enamikele mobiiltelefonidele
5. Stabiilne ühendus – PP (polüpropüleen) padi on kohandatud turvaliseks kinnitamiseks. Isegi kui sõiduki temperatuur on kõrge, ei kuku Xmount hoidik kergelt alla.
6. Indikaatorid: Punane LED tuli – Ooterežiim, Sinine LED tuli – Laadimine

Tehnilised andmed:

Värv: must
USB-port: USB-TYPE C
Sertifitseerimine: RoHS, CE-RED, FCC, Qi
Võimsus: 5 W, 7,5 W (Apple), 10 W (Samsung)
Toetab Qi laadimist / infrapunaandurit / 360 kraadi pööramist
Väljund: 9V/1,2A, 5V/1,5A
Mõõdud: 126 x 70 x 21 mm
Kaal: 100 g

Paki sisu:

1x autotelefoni hoidik
1x iminapp 360° pööratav hoidik armatuurlauale/tuuleklaasile
1x auto ventilatsiooni hoidik (ventilatsiooniavad)
1x C-tüüpi USB-kaabel

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole