Mobiilne alus SELFIE + nutikas näo jälgimine (360°)

Kood: 71-052
42,90 U$ 31,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 26,59 U$
laos Tooted on laos olemas, valmis saatmiseks. Eeldatav tarne 3-4 tööpäeva jooksul.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Mobiilne alus SELFIE + nutikas näojälgimine (360°) - on ideaalne mobiiltelefoni alus + hoidik, mis sobib igale loomeinimesele.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

Mobiilne alus SELFIE + smart face tracking (360°) - on ideaalne mobiiltelefoni alus + hoidik, mis sobib igale tänapäeva loomeinimesele. Meelelahutus, teave, kultuur – kõik see kolib veebiruumi ja selle sisu loomine ei piirdu enam valitud isikutega. Multimeedia sisu saab luua tõesti igaüks ja hoidik Follow me muudab selle tegevuse teie jaoks palju lihtsamaks. Alus iPhone'ile või Androidile sobib vlogimiseks, helistamiseks, Instagrami või YouTube'i loomiseks. Kas sulle meeldib selfiet teha? Pole probleemi – tänu näo jälgimisele toimib seade ka käepärase SELFIE-alusena.

Mobiilne alus jälgib teie iga sammu tänu näojälgimise tehnoloogiale. Saate seda kasutada ka SELFIE-alusena.

nutikas mobiiltelefoni hoidik

Mobiiltelefonide lauaalus saab kasutajat jälgida, jälgides tema nägu pöörleva pea (360 kraadi) abil. Selle funktsiooniga mobiiltelefonialused sobivad suurepäraselt vlogimiseks, FaceTime'i, TikToki või paljudel muudel veebiplatvormidel loomiseks . Tänu sellele saate oma nutitelefonis vaevata fotosid või videoid luua. Mobiiltelefonihoidiku saad hõlpsasti ühendada statiiviga Bluetoothi ja olemasoleva rakenduse abil . Rakendus sisaldab ka mitmeid režiime ja filtreid parima ja lihtsaima kasutuskogemuse tagamiseks.

Telefoni alus võimaldab teil hõlpsalt voogesitada või luua videoid ja lühikesi visandeid.

tikk-takkYoutube

Tänu reguleeritavale kinnitusele sobib see enamikele nutitelefonidele ning samuti on võimalik seadistada soovitud pildistamisnurk. Telefonialusel on allosas paiknev statiivi niit , mis muudab selle kasutamise veelgi tõhusamaks ja mitmekülgsemaks. Mobiiltelefoni alus vabastab sõna otseses mõttes teie käed, tänu jälgimisfunktsioonile olete alati võttel ilma telefoni käes hoidmata ja nii näete võttel loomulikum välja – mis on suurepärane funktsioon erinevate videote voogesitamisel või loomisel . Saate seda kasutada ka peresõpradega videokõnedeks või veebipõhisteks ärikohtumisteks.

Funktsioonid:

Materjal: ABS
Mõõdud: 9,3 x 9,3 x 16,5 cm
Kaal: 160 g
Toide: 3xAA patareid (ei kuulu komplekti)

Paki sisu:

1x Follow Me Pod
1x manuaal

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole