Mini täispuhutav tasside jaoks basseinihoidjana - Cherry

Kood: 201-023
9,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 8,25 U$
laos Tooted on laos olemas, valmis saatmiseks. Eeldatav tarne 3-4 tööpäeva jooksul.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Täispuhutav purkide kirsihoidja annab mõnusaid suvehetki mugavalt lamamistoolis. Kirsikujuline joogialus sobib nii vette kui maale.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

Mini täispuhutaja tassidele basseinihoidjana - Cherry. Täispuhutav konservihoidja pakub mõnusaid suvehetki mugavalt lamamistoolis . Kirsikujuline joogialus sobib nii vette kui maale. Kirsihoidja saad kaasa võtta randa, mullivanni, basseini, järve või ookeani äärde, sõprade ja perega peole. Algne peohoidja värskendab iga igavat pidu. Iga inimene, kes on väsinud pidevast tõusmisest, et külma jooki saada, hindab geniaalset kirsikujulist täispuhutavat hoidikut väga. Maitsev kirss teeb teie elu magusaks ja loob õige suvehõngu.

Mini vesipuhutavad - ujuvad topsihoidjad

Ujuv täispuhutav tass Cherry

Täispuhutav kirsitopsihoidja on usaldusväärne, vastupidav ja uskumatult kompaktne.

Kirsikujuline täispuhutav hoidik on erakordselt painduv. Täispuhutav mahub ka taskusse. Kvaliteetsest PVC materjalist ujuv joogihoidja . Kirsi täispuhutav hoidik saab hakkama nii tugevate lainete kui ka karmi päikesega. Täispuhutava disain on üksikasjalikult läbi töötatud, see näeb välja väga realistlik, kuni punktini, kus soovite näksida mahlast kirsi. Rikkalikud värvid ja autentne väliskujundus tagavad stiilse viibimise kuuma päikese käes.

Täispuhutav kirsikujuline hoidik

Täispuhutav topsihoidja on lihtsa hooldusega, kiire täispumbatav ja lihtne puhastamine.

Mis teid tõeliselt hämmastab, on kirsikujulise ujuva hoidiku kasutusvõimaluste mitmekesisus. Cherry topsihoidja on mitmekülgne. Täispuhutavale võid usaldada alkohoolse või mittealkohoolse joogi, maitsva jäätise või purki või klaasi koos kosutava joogiga. Trendikast hoidikut saad kasutada ka nutitelefoni anumana, minikõlarina. Kirsikujuline ujuv täispuhutav tass pakub meelelahutust mitte ainult lastele, vaid ka täiskasvanutele. See võlub mitte ainult oma praktilisuse, vaid ka stiiliga.

Basseini täispuhutav ratas tasside jaoks Cherry


Tehnilised andmed:

  • Materjal: PVC
  • Värv: punane

Paki sisu:

1x Kirsikujuline täispuhutav topsihoidja

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole