Täispuhutav täiskasvanutele - Valge paabulind

Kood: 201-009
86,90 U$ 64,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 54,09 U$
ette tellida Toote kohaletoimetamine umbes 1-3 nädalat.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
+

Täispuhutav täiskasvanutele - Valge paabulind. See hoolitseb troopilise atmosfääri loomise eest kõikjal, kus te selle kaasa võtate, pakkudes samal ajal lõõgastumiseks ja vee nautimiseks.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

Täispuhutav täiskasvanutele - Valge paabulind. See hoolitseb troopilise atmosfääri loomise eest kõikjal, kus te selle kaasa võtate, pakkudes samal ajal lõõgastumiseks ja vee nautimiseks. Võtke seljast klassikaline märkamatu täispuhutav iste ja seekord võtke seekord eksklusiivne tükk , millega saate kuumadel suvekuudel vees vees mõnusalt veeta. Kas lähete puhkama mere või järve äärde? Ärge unustage kaasa võtta seda stiilset täispuhutavat sõrmust , et tähelepanu võita, kuid peamiselt kogete naerunäolisi olukordi ja meeldejäävaid seiklusi pere ja sõpradega. Millal lõbutseda, kui mitte suvevaheajal? Täispuhutava padja tohutud mõõtmed ja originaalne disain tagavad, et olete igal veepeol tähelepanu keskpunktis. Hämmastav täispuhutav paat, mis teile ja teie sõpradele meeldib.

Täispuhutavad rõngad vette, kas merre või basseini – tohutult stiilsed täispuhutavad mitte ainult lastele või kahele. Nautige suve suurepärases stiilis!

täispuhutav iste basseinis
Looge kodus ainulaadne esteetiline ja lõbus atmosfäär oma basseinis oleva tohutu hõljuva loomaga. Tänu ülisuurele suurusele pakub täispuhutav rõngas piisavalt ruumi kahele täiskasvanule, et koos partneriga lõõgastuda, päevitada ja veemõnusid nautida. Täispuhutav ujuv iste sobib aja veetmiseks basseinis, järves, rannas või aias lamamistoolina. XXL täispuhutavad ujukid on leidnud oma koha ka kuulsuste maailmas, kus need on väga lemmikud ja populaarsed, kuna need on õige meelelahutuse tagatis. Need on valmistatud kvaliteetsest PVC-materjalist ja sisaldavad kahte hõlpsasti haardetavat käepidet, et neid saaks käsitseda ja vee peal sujuvalt sõita.

Meie e-poes on saadaval mitu mudelit nendest lõbusatest täispuhutavatest ujuvrõngastest, nii et teil on ainulaadne võimalus valida endale sobivaimad kummikuid ja nautida suve suurepäraselt stiilselt.

Tehnilised andmed – täispuhutav valge paabulind:

  • Materjal: kvaliteetne PVC
  • Mõõdud: pikkus 1,9 m, laius 1,6 m, kõrgus 1,5 m
  • Kaal: 2,7 kg

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole