Täispuhutav ujuv topsihoidja - Luik

Kood: 201-019
9,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 8,25 U$
laos Tooted on laos olemas, valmis saatmiseks. Eeldatav tarne 3-4 tööpäeva jooksul.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
+

Täispuhutav ujuv topsihoidja Swan hoolitseb suve eest, jook käes, igasugustes tingimustes. Joogihoidja toob rõõmsa atmosfääri igasse basseini.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

Täispuhutav ujuvtopsihoidja Swan hoolitseb suve eest, jook käes, kõikides tingimustes. Joogihoidja toob rõõmsa atmosfääri igasse basseini. Pakkuge maksimaalset mugavust vees ja maal tänu Swan ujuvale joogihoidjale , mida armastavad mitte ainult täiskasvanud, vaid ka lapsed. Oma lemmikjooki saab kogu suve alati käepärast olla. Saate end jahutatud joogiga värskendada igal ajal ja igal pool. Kvaliteetsetest materjalidest valmistatud vastupandamatu luigekujuline topsihoidja ületab teie jaoks ka kõige nõudlikumad tingimused.

Ujuv miniratas jookide jaoks Luik

Trendikas luigekujuline jookide ja väärisesemete hoidik elavdab iga basseinipidu.

Mine mere, järve või basseini äärde ja naudi kuumasid suvehetki, külm jook käes. Ükskõik, kas soovite lõõgastuda mugavalt lamamistoolil või hüpata vette ja mõnusalt aega veeta, on truu Luik teiega alati ja igal pool. Iga inimene, kes on väsinud pidevast külma joogi järele tõusmisest, hindab väga käepärast täispuhutavat joogihoidjat . Originaalse ujuva topsihoidja võid kaasa võtta randa, järve äärde, mullivanni, basseini, pidudele, sõprade ja pere juurde. Mini täispuhutav ratas paneb iga peo käima ja loob õige suvehõngu. Realistlik töötlus ja armas disain teevad sinust iga basseinipeo staari.

Täispuhutav luigekujuliste jookide jaoks

Täispuhutav luigekujuliste jookide jaoks - mitmekülgne täispuhutav topsihoidja, seda saab kasutada mitte ainult jookide jaoks.

Täispuhutav Swan on universaalse kasutusega ja väga kohandatava iseloomuga. Rõõmsameelne täispuhutav topside ja jookide jaoks kohandub iga olukorra ja iga tingimusega, mis sellele vastab. Universaalset topsihoidjat saad kasutada mitmel viisil. Luigekujulist täispuhutavat pidu saab kasutada hoidikuna mistahes alkohoolse või mittealkohoolse joogi, maitsva jäätise või jahutatud purgi, mahlakarbi või värskendava joogiga klaasi jaoks. Täispuhutav luigebassein toimib ka nutitelefoni anumana, minikõlarina. Kogege tõelist suvehõngu koos kõige vajalikuga.

Täispuhutav topsihoidja Swan


Tehnilised andmed:

  • Materjal: PVC
  • Värv: valge


Paki sisu:

1x Täispuhutav luigekujuline topsihoidja

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole