täispuhutavad basseinimänguasjad täiskasvanutele - Punane melon

Kood: 201-008
64,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 54,09 U$
ette tellida Toote kohaletoimetamine umbes 1-3 nädalat.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

täispuhutavad basseinimänguasjad täiskasvanutele - Punane melon. Kaunis ja mahlane melonitükk, selline võib välja näha sinu uus täispuhutav madrats.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

Täispuhutavad basseinimänguasjad täiskasvanutele - Punane melon. Kaunis ja mahlane melonitükk, selline võib välja näha sinu uus täispuhutav madrats. Unustage klassikaline, märkamatu täispuhutav padi ja võtke seekord eksklusiivne tükk , millega saate kuumadel suvekuudel vees vees veeta mõnusalt veeta . Kas lähete puhkama mere või järve äärde? Ärge unustage kaasa võtta seda stiilset täispuhutavat padjakest , et tähelepanu võita, kuid peamiselt kogete naerunäolisi olukordi ja meeldejäävaid seiklusi pere ja sõpradega. Millal lõbutseda, kui mitte suvevaheajal? Täispuhutava padja tohutud mõõtmed ja originaalne disain tagavad, et olete igal veepeol tähelepanu keskpunktis. Hämmastav täispuhutav suur paat, mis teile ja teie sõpradele meeldib.

Täispuhutavad basseinimänguasjad lastele ja täiskasvanutele vees ujumiseks kas merre või basseini – tohutult stiilsed täispuhutavad padjad. Nautige suve suurepärases stiilis!

XXL täispuhutav melon

Looge kodus ainulaadne esteetiline ja lõbus atmosfäär oma basseinis oleva tohutu hõljuva loomaga. Tänu ülisuurele suurusele pakub täispuhutav padi kahele täiskasvanule piisavalt ruumi, et koos partneriga lõõgastuda, päevitada ja veemõnusid nautida. Täispuhutav padi sobib aja veetmiseks basseinis, järves, rannas või aias lamamistoolina. XXL täispuhutavad padjad on leidnud oma koha ka kuulsuste maailmas, kus need on väga lemmikud ja populaarsed, kuna need on õige meelelahutuse tagatis. Need on valmistatud kvaliteetsest PVC-materjalist ja sisaldavad kahte hõlpsasti haardetavat käepidet, et neid saaks käsitseda ja vee peal sujuvalt sõita.

täispuhutav punane melon

E-poes on meil saadaval mitut mudelit neid lõbusaid kummikuid, nii et teil on ainulaadne võimalus valida endale sobivaim ja nautida suve suurepärases stiilis.

Tehnilised andmed – täispuhutav punane melon:

  • Materjal: kvaliteetne PVC
  • Mõõdud: läbimõõt 1,8 m, kõrgus 0,3 m
  • Kaal: 2,5 kg

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole