Elektriline elegantne veiniavaja

Kood: 94-014
42,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 35,75 U$
ette tellida Toote kohaletoimetamine umbes 1-3 nädalat.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
+

Luksuslik elektriline elegantne veiniavaja – veini avamine pole kunagi olnud lihtsam ja elegantsem nagu meie elektrilise avaja puhul. Protseduur on lihtne.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

Luksuslik elektriline elegantne veiniavaja – Veini avamine pole kunagi olnud lihtsam ja elegantsem nagu meie elektrilise avaja puhul . Protseduur on lihtne – keera fooliumipudel uuesti lahti, pane veiniavaja pudeli peale ja vajuta nuppu.

Te ei pea muretsema selliste probleemide pärast nagu korgi vajumine – vein avaneb kiiresti ja automaatselt. Hea veini degusteerimine on unustamatu elamus. Muidugi, välja arvatud juhul, kui te ei kasuta klassikalist veiniavajat. Kui olete korkidega maadlemisest väsinud, proovige seda elegantset pudeliavajat! Selle luksusliku avajaga säästate aega, sest veini avamine võtab vaid mõne sekundi! Kindlasti teavad kõik probleemid, kuidas veini avada ja kuidas kork kiiresti ja usaldusväärselt välja saada, et vältida maitsva joogi devalveerumist.

Meie elektrilise veiniavajaga on see lihtne. Võtke avaja, kinnitage pudeli kaelale, vajutage seda ja kümne sekundiga on kork eemal! See on kõik! Veinisõprade lemmikvidin ja on nüüd teie riigis juba saadaval. Luksuslik kingitus!

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole