Joogimarkerid - värvilised silikoonrõngad (topsisildid) - 12 tk

Kood: 94-036
13,20 U$ Hind ilma käibemaksuta: 11,00 U$
laos Tooted on laos olemas, valmis saatmiseks. Eeldatav tarne 3-4 tööpäeva jooksul.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
+

Joogimarkerid - värvilised silikoonrõngad (topsisildid) - 12 tk​. Silikoonriba klaasi märgina sobib ideaalselt veini degusteerimiseks, pere ja sõpradega tähistamiseks.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

Joogimarkerid - Värvilised silikoonrõngad (topsisildid) - 12 tk. Silikoonriba klaasi märgina sobib ideaalselt veini degusteerimiseks , pere ja sõpradega tähistamiseks või intiimseks kohtumiseks, kus klaasid on kergesti segatavad ja rõõmsameelne märk sobib hästi. See tekitab sageli segadust ja konflikte. Selle lahendavad teie jaoks värvilised tassieraldajad, mis sobivad hõlpsalt tassi servale või õhukesele jalale. Elavdage oma tuhmi veiniklaase värviliste siltidega. Originaalne tööriist igasse majapidamisse. Lihtsalt pane klaasidele, tassidele või kruusidele pilkupüüdev märgistus ja segadus on möödas!

Tasside sildid - värviline silikoon - komplektis 12 tk

silikoonsildid tassidele - märgid

Pimestage oma külalisi moodsate ja samas praktiliste prillide silikoonrõngastega.

Fantaasiarikkad tassirõngad pole mitte ainult pragmaatilised, vaid ka väga moes. Eksootilised veiniklaasi kaubamärgid toovad stiili ja elegantsi sinna, kus seda poleks oodatagi. Teie prillid õitsevad kaunite värvide seguga, mis teile kõige rohkem meeldivad. Nendest pole põnevil mitte ainult täiskasvanud, vaid ka lapsed. Õed-vennad on sageli võistlevad ja võitlevad isegi lihtsa karika pärast. Nutikad eraldajad toovad korda mitte ainult kööki, vaid ka pereringi.

sõrmused veiniklaasidele, värvilised sildid

Veiniklaasi sõrmused igaks pidustuseks

Kvaliteetsest silikoonist valmistatud maagilised markerid on keskkonnasõbralikud. Tänu esmaklassilisele materjalile on need pehmed, libisemiskindlad ja vastupidavad. Esmaklassilised etiketid on uhked oma lihtsa käsitsemise ja ennekõike pika kasutusea üle. Saate neid korduvalt kasutada, kuna neid on lihtne puhastada ja need on hügieenilised. Tassidel olevad sildid on lihtne lahendus teie probleemidele. Ilma nendeta ei kujutaks te tähistamist ette.

markerid tasside jookide jaoks värvilised sildid

Toote spetsifikatsioonid:

  • Materjal: Silikoon
  • Läbimõõt: u. 1,7 cm
  • Värv: mix

Pakendi sisu – tassimarkerid:

1x komplektis 12 tassimärki

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole